SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

przeziebienie na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 723
Witam mam problem jestem
9tydzien na redukcji i wystartowalem z cyklem propa obecnie 7 strzal ale do sedna sprawy zlapalo mnie przeziebienie cyklu nie
Mam zamiaru przerywac wiec pytanie co zapodac by szybko wrocic na trening?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 626
Aspiryna, glutation i duużo witaminy C
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10301 Napisanych postów 225546 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 985996
plus czosnek i 3 razy dziennie po 8-10 drażetek rutinoscorbinu lub jakiegoś odpowiednika

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5224 Napisanych postów 58268 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 436984
Dokładniej, co się dzieje..?

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 626
No i na jakieś 2-3 dni odpuścił bym sobie trening. Potem, jeżeli to zwykłe przeziębienie, powinieneś być jak nowy :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 723
Krzykacz a no z nosa leci jak z kranu gardlo lekko szczypie poprostu nie chcialbym na tym etapie sie polozyc do wyra
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5224 Napisanych postów 58268 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 436984
Na katar od razu ładuj Otrivin spray + Sulfarinol. Tak co 2-3h wymiennie.

Na gardło Orofar niebieski.

Możesz też dać Aspirynę jeśli jakieś bóle są (jeśli nie masz problemów z żołądkiem) albo coś innego OTC - paracetamol w sypkiej formie 2-3x po 500mg.

Wzmocnij się też herbatą z lipy, parzysz, czekasz aż ostygnie mieszasz z łyżeczką miodu i dopiero na koniec wciskasz sok z cytryny.

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Hehe ja na wyspie jestem wiec paracetamol w anglii to podstawa juz zapodalem a z herbatka pokombinuje
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Aaa, no to nie masz się czym przejmować, na wyspach to h** jest a nie katar

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Dobra chlopy dzieki za wskazowki odnosnie kuracji postawilo mnie na
Nogi teraz zapodalem propa i lece katowac barki z brzuchem pozdro
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Pysznie

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl czysta masa pytania

Następny temat

Prop cos nie idzie

Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Paweł Głuchowski będzie tatą! Paweł Głuchowski będzie tatą! Jaką kaszę najlepiej wybrać? Jaka kasza jest najzdrowsza Jaką kaszę najlepiej wybrać? Jaka kasza jest najzdrowsza 5 doskonałych wysokobiałkowych produktów dla wegetarian 5 doskonałych wysokobiałkowych produktów dla wegetarian Legalne białkowe "Oreo" Legalne białkowe "Oreo" Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Jem Wolfie “za gruba, za chuda czy w sam raz”? Jem Wolfie “za gruba, za chuda czy w sam raz”? Co to jest próg leucynowy? Co to jest próg leucynowy?