SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

przerwa miedzy klatka piersiowa ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 690
Witam. Jestem na bilansie kalorycznym zerowym. Staram narazie robic sie cwiczenia zlozone ale od jakiegos czasu i to coraz bardziej sie uwidacznia mam przerwe miedzy prawa i lewa czescia klatki ( po srodku ) .. Co moge zrobic by temu zaprzestac ? :)

Nigdy się nie poddawaj !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1659
to jest sprawa genetyki raczej ? i co ma bilans kaloryczny do kształtu twojego mięsnia :P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5353
to jest naturalne że Ci sie robi przewa... widziałeś gdzieś klate zlączona bez żadnej przerwy bo ja nie

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 690
nie chodzi mi o to akurat .. pokaze ci przykladowe zdj czyjes :D
( ps. to nie ja )

Zmieniony przez - kuba12375 w dniu 2014-04-26 12:38:30

Nigdy się nie poddawaj !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10365
no i co normalne zdjęcie wypełnisz mięśniem to przerwa zniknie to wszystko to genetyka
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2082 Napisanych postów 36120 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 260382
Tak są rozmieszczone przyczepy mięśni piersiowych,więc nie da się fizycznie tego naprawić.
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1682 Napisanych postów 42290 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337823
poza tym trzeba tam mięsa dorzucić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
Początkujący
wiem wlasnie ;/ tylko niepokoilem sie tym i myslalem ze trzeba np wiecej rozpietek dorzucic albo czegos :)

Nigdy się nie poddawaj !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5353
na srodek klatki to nie rozpiętki

napisał(a)
Początkujący
a co ? :)

Nigdy się nie poddawaj !

napisał(a)
Początkujący
wycisk ściskający, brama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Plan FBW do oceny

Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Kłopoty Pauli i Piotrka! Trening na masę - 5 złotych zasad