SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

przerwa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 554

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10607 Napisanych postów 43009 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam,
Mam pytanie. Jestem zmuszony teraz na tygodniową przerwe od treningów(zapalenie krtani). I tutaj moje pytani gdyż ogólnie moja dieta jest na +500-600Kcal i czy teraz gdy bede siedział w domu i tylko lekko trenował zmiejszyć kalorycznośc moich posiłków?
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10607 Napisanych postów 43009 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Daj kaloryczność diety na 0 - czyli aby waga nie rosła/spadała.
I nie trenuj, daj całkowitą przerwę. Regeneracja
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1025
Ok dzieki za rade.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka redukcyjna do oceny

Następny temat

Dietka redukcyjna - prosba o ocene/korekte

Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Jaka kasza jest najzdrowsza? Jakie węglowodany wybrać? Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Trening na masę - 5 złotych zasad Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki