SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przepis na mase mięśniową

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich mam problem na przybraniu na masie waże 60kg mam 16lat czy mógł by ktoś mi coś polecić jakis przepis jak przybrać na masiee prosze pomóż ktoś??????????????????????????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tak
2 jajka koguta
kielbasa z warzywami
troche soli z morza
garść kreatyny
wszystko wymieszac z woda ale tak zeby sie nic nie zamoczylo, nastepnie wypic.
P.S. pij powoli i obserwuj reakcje organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odzywiaj sie zdrowo , jedz dziennie 5-6 wartosciowych posilkow co 3 godziny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem to jest pytanie z cyklu ile przytyje na gainerze. nie ma jednego zlotego przepisu ,dlatego musisz czytac ,probowac az znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205


.

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzysztof pewnie zna odpowiedz na to pytanie ,ale on nikomu nie powie bo to on musi byc najwiekszy w piaskownicy,rhrhrh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiew moczu

Następny temat

dobra garda

Wiecej