SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

przejscie z enana na propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2513

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4007
Siemka ostanio pytałem juz o to ale nie dokońca sie dowiedziałęm co i jak wiec ...
jestem obecnie na enanie i boldzie od lutego zaczynam tracic na wadze i stopowac z siła i masa mam zastoje nic juz nie idzie mam zamiar zmienic srodek z enan na propa 150 mg ed2 i dawac bolda ed3 250 mg az do sierpnia jak myslicie ? bedzie to dobrze w styczniu chce gdzies wyjsc wystartowac wiec zalezy mi na dobrej jakosci masy i zeby ona szła wraz z siła i miesniami
dieta dopieta najlepiej jak sie da duzo wody zesżło robia sie kszałtne miesnie ale co dalej z gory dzieki za odpowiedzi

Waga :
85
Wzrost :
175
Obwód ramienia :
42
Obwód klatki :
na wdechu 118
Obwód uda :
61
Obwód talii :
88
Staż na siłowni :
5 lata
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) :
2,5g-białka 2g-tłuszczy reszta węgle
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe :
ostatnio deka, teść, meta
prop + npp
meta solo
Opisz swój plan treningowy :
FBW
Cel cyklu :
czysta masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) :
około 15%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) :
raczej ekto
Stan zdrowia :
super
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia :
łysienie
PPM (podstawowa przemiana materii) :
-
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) :
klata 120kg 5razy MC-160kg-2razy Przysiad120kg-3razy

..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4007
hcg podawane do 8 tyg aaa i jeszcze biore tamoxifen cały czas bo mnie gino łapało i kolezka mowił zebym jak juz wziełęm to zebym ciagnał do konca cyklu

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
20 mg dziennie (1 tab )

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3834 Napisanych postów 26546 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 424014
Kup exe i podmień za tamox,będzie lepiej. Jak masz dać propa e2d to daj też z nim mniej bolda e2d bo straszny zamęt sobie w cyklu zrobisz,chodzi o pamięć kiedy co bić,a tak to dasz to i to co 2 dni w jednej pomoce. Ale co rozumiesz przez spadek siły i wagi? Może masz jakiegoś lewego enana,albo wcześniej w bolidzie był test,a teraz jest bold. Takie dziwne domysły,ale może zbadaj poziom testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
własnie myslaałem zeby zbadac tescia enan raczej jest pewny mam pewno dojscie i nigdy nie było z niczym problemy mysle ze moj orgaznizm juz sie do enan przyzwyczaił i juz nic nie idzie jakie dawki bolda bic ed2 ? mieszkac normalnie z propem ? w jednej pompce ?

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no mam siłowe od 2 tyg juz nie idzie nic masa spada mysle ze to woda ale kto to wie ..

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7164 Napisanych postów 60258 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 498251
Po prostu kończysz enana i za 2-3dni bijesz propa i kontynuujesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ile maksymalnie moge tak bic propa chce byc na cyklu do stycznia ? i jak dalej robic ?

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wypowie sie ktos jeszcze jakos bardziej szczegołowo z gory dziekuje

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 1795 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25520
Niektórzy nie schodza z cyklu kilka lat. Tylko systematyczne badania i profilaktyka. Możesz swobodnie przechodzić z krótkiego teścia na długiego i na odwrót zależnie od planowanego celu. Jak Ziutek pisal dokup exe i lec na badania zbadać hormony

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no dobra dzieki , a jak skacze propa to co dalej wrzucac zeby to cały czas jakos szło ?

..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron a pamięć, inteligencja

Następny temat

Feta w suplach