SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przegotowana woda

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9180
jestem na cyklu mono - czy moge pic wode przegototowana zamiast wody nie gazowanej?
pyt.2 cisowianka jest naitansza woda nie gazowana mi zana kosztuje 1.40 :D czy ona jest dobra czy to zwykłą kranowka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
po pierwsze...pijemy wode mineralna a nie zrodlana. Po 2...jak juz pijesz szczyny(cisowianka nałeczowianka zywiec etc bezwartosciowego dla nas) to pij przegotowana:)
woda przegototana jest pozbawiana wartosci mineralnych czyli magnezu, potasu, wapnia etc... najlepiej pij wode zdroje piwniczna albo muszynianka...wpisz moj login w wyszukiwarce sfd i poczytaj co wrzuciłem o wodach.

cisowianka jest z tego samego zrodla co nałeczowianka...przczytaj na etykietce.
pzdr.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9180
jeszcze jedno... a jak woda postoi troszke bez zatykania gazowana to sie odgazuje całkiem bo taka wode moge miec za darmo :D
cisowianka kosztuje 1.40 a inne lepsze 2 zł jest roznica i nie zawsze mam kase ja kupowac:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
mozesz pic niezakrecona:) byle nie zepsuta. muszynianka 2l kosztuje 2zł. chyba to nie taki mega wydatek 4 zł dziennie na wode...

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2304
a co sądzicie o jurajskiej ??

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"
"""Handball"""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
podaj skład a cyganka prawde cipo wie

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile waży jedna łyżka miodu?

Następny temat

Pierwsza dieta na masę :)

Wiecej