SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

przedtreningowka bez kreatyny?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1831

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6752 Napisanych postów 102715 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1061190
Ja podjadam http://www.sfd.pl/sklep/Sci-MX_X-Plode_Hardcore-opis29016.html i jest spoko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9530
Aktualnie mam San Launch i jestem zadowolony - pobudza, ale łagodnie bez zbędnego nakręcania i działa równomiernie ok 1,5h potem słabnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa problem z przybraniem.Jakie odżywki

Następny temat

Dobre połączenie suplementów ?? na pierwszy raz ???

Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018