SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1027
Witam, chciałbym sie zapytac o działanie przedtreningówek, chodzi mi dokładnie o to czy maja one na celu tylko to ze miesnie podczas treningu sa napompowane czy powoduja tez przyrost miesni np. jak kreatyna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Pobudzenie-pompa-skupienie, w zaleznosci od typu produktu moga wystepowac w mniejszym lub wiekszym stopniu. Moze tez poprawic sie nie znacznie wytrzymalosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
a jak ma w skladzie kreatyne to rowniez zadziala anabolicznie-przyrostowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 543
jeżeli dzięki przedtreningówce podniesiesz więcej, zrobisz efektywniejszy trening, to przyniesie ci korzyści , dodatkowo większe napompowanie mięśniowe na treningu jest korzystne w rozwoju - nie od dziś wiadomo że im większa pompa tym bardziej rozciągnięta powięź mięśniowa, za czym idzie- dużo lepsze warunki do hipertrofii włókien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak, przed treningówka pośrednio przełoży się wprost na lepsze wyniki

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1027
jaka w takim razie byscie mi polecili przedtreningowke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 743
Ja bym kupił AAKG + ewentualna kofeina. Do tego może stała suplementacja beta alanina + cykle kreatynowe?

/e: FA AAKG 300G można dostać za 34zł z wysyłką na pewnym portalu - kod rabatowy 20zł. Całkiem dobra cena, moim zdaniem warto spróbować.

Zmieniony przez - xava2011 w dniu 2014-11-23 18:22:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1027
nigdy nie bralem przedtreningowek dlatego nie wiem co wybrac, chciałbym cos co mnie naprawde pobudzi, myslalem o mesomorphie ale troche za drogi dla mnie, szukam czegos do 100zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nic nie brales i od razu chcesz najwieksza kose?;)
kup sobie show time 2.0

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
J/w zacznij od delikatnych rzeczy i stopniowo mozesz cos zakupic mocniejeszego. O meso narazie nie mysl:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o spalacz

Następny temat

shock therapy new formula

WHEY premium