SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedramie, brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1224
Witam, zadam pare pytan na ktore szukam odpowiedzi i pomocy z nimi zwiazynymi.

Mam 17 lat i oim celem jest dazenie do bycia jak najbardziej zwinnym, dynamicznym - przykladowo w sportach wspinaczka, zabawy na drazkach, akrobatyka.

Waze 73 kg mam 183cm wzrostu i moim celem na dzien dzisiejszy jest zwiekszenie sily w przedramieniu, slyszalem o magicznym Powerball'u ktory rzeczywiscie przynosi spore efekty - prawda?

Kolejne pytanie, zalezy mi na treningu miesni brzucha. 6 weidera bardzo nie przyjemnie wplywa na moj kregoslup gdyz po dluzszym cwiczeniu juz nie jestem w stanie utrzymac pozycji prostej przy wykonywaniu cwiczen. - szukam zestawu cwiczen ktory bedzie przynosil takie same efekty jak 6 weidera lecz z jak najmniejszym obciazaniem kregoslupa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Nigdy powerballa nie stosowałem ale na przedrmiona jedynym rzwiązaniem jest porządny trenin ze sztangą wszelkiego rodzaju prostoanie i uginanie nadgarstków ze sztangą lub zwijanie linki z ciężarkiem.

Zobacz do atlasu ćwiczeń tak jest sporo przykałdów

Co do brzucha A6W nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem .

Bardziej bym polecał ABS choć tutaj niezbędny jest drążek .
Jednak w przypadku brzucha najważniejsze jest trening kazdego jego aktonu skosu, dół , góra i takiej kolejności go ćwicz.

Atlas ćwiczeń przeglądnij

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1224
Z drazkiem nie ma problemy, rozporowy bo rozporowy ale jest. Gdy spojrzalem na trening ABS to wiele sie nie rozni od a6w, mialem nadzieje ze beda cwiczenia ktore beda rozwijaly kazda partie miesni bez meczenia kregoslupa.

Trudno, jakos dam rade. Dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy split 4-dniowy

Następny temat

trening 16 latka ;]

WHEY premium