SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedłuzenie cyklu, ....2 pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
1. WIEK: 36
2. WAGA: 84
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 120
-udo: nie wiem
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku (ostatnio,)
6. DIETA: tak
-białko: 3g
-węglowodany: 4g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: od roku ON, (srodki to susta,meta,vino,npp, tren a.prop.)
8. TRENING: split (2 dni ON, 2dni OFF (taka mam specyfike pracy zawodowej)
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cały czas trwa.
11. POZIOM BF%: 11
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: scolioza(boczne skrzywienie kregosłup ledzwiowego)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: normalnie jest.
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130serie
-martwy ciąg: 100serie (scolioza)
-przysiad: jw, po wstepnym zmeczeniu

PYTANIE:
czesc. mam kilka pytań na które ciezko mi uzyskac konkretną odp w google i u nas w wyszukiwarce.
kilka dni temu skończyłem VLCD na propie+tren a. i powoli z tego wychodze. i przechodze na cos takiego:

1-x 250 mg susta e3d
1-x 200 mg tritren e3d
i na przemian insa 4 tyg z jakims oralem 5 tyg.


1. czy lepiej zaczac od insy juz teraz puki po vlcd jest wysoka insulinowrażliwoasc? czy pierw wyjsc z vlcd?
(wegle dopiero stopniowo zwiekszam wiec i iu insy było by odpowiednie do diety)

2. trenuje 2 dni, po czym mam 2 dni przerwy, wiec insa tylko w dni treningowe leci? czy non stop przez 4 tyg.
planuje 2xed bic, z rana, i po treningu koło 12tej.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363976 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667724
najpierw bym wyszedł z vlcd
śin bym bił co dziennie i dał go ze 3 razy dziennie . można też na upartego tylko około treningowo
pomyślał bym o dorzuceniu tarczycowych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
wiec polece codziennie, tak docelowo bede bił 3xdzien, najpierw chce zobaczyc w pratkyce jak sie czuje na slinie itp, czy to ogarne wogóle. bo to moja pierwszy slin. teraczycowe lece cały czas od listopada non stop, i własnie chciałem na czas slina przerwac, bo tyle czytałem ze slin i t3 sie kłuci? ...wiec lodzienin na slinie tarczyca cały czas ma leciec ???

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363976 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667724
a dlaczego ma się kłócić ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nie moge teraz tego znalesc, na konkurencyjnym forum rozwiazała sie dyskusja kiedys na ten temat.

wiec bedzie nadal leciała tarczyca. dzieki lodzieni, jestes niezawodny zawsze:)


Zmieniony przez - makelroj w dniu 2016-04-29 16:08:33

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
lodzianin o ile dobrze pamietam to ty leciałes t3 w zeszłym roku też ładnych kilka miechów, ja juz 6 miesiecy jestem, mam przewac t3 i zrobic badania tarczycy? i potem ew znowu wejsc? czy leciec na razie smiało?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363976 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667724
leciałem plus minus ok 10 miesięcy ok 4 tyg po odstawieniu tarczyca wróciła do normy
kilka osób z forum tutaj leciało też cały rok i po odstawieniu to samo tarczyca sama ładnie startuję
teraz lece od stycznia i odstawiam dopiero na koniec roku ( święta-sylwester) na miesiąc max
leci novi od stycznia leciały 2 tabsy teraz od ok 2 tyg 3 w czerwcu podbijam na 4 i potem zejście na 2 na lato

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciągły problem z libido - wyniki badań

Następny temat

senność na cyklu

WHEY premium