SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przeciągnięta balacha

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
Witam, jak w temacie - wczoraj na mym łokciu została przeciągnieta balacha, nie jakos strasznie mocno ale cos tam strzeliło kilka razy i mam ból w przedramieniu (jak stoje tyłem to ta część najblizej tricepsa) i teraz pytanie:
-czy moze to byc powazna kontuzja?
-koniecznie iść do lekarza czy leczyc to jakimis domowymi sposobami?
-ile czasu mniej wiecej zajmie rehabilitacja?
-ból jest specyficzy ,kłujący

z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75787
A czy mu ****a wróżki, żeby Ci przez internet postawić diagnozę?
A bez postawienia diagnozy nikt Ci nie odpowie na pytania o rehabilitację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3593
dwie opcje
- idź do lekarza
- poczekaj parę dni i uważaj na treningach jak dalej będzie bolało to do lekarza (w miedzy czasie możesz czymś smarować)

war Fedor! war Carwin! war Werdum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
nastepnym razem zastanow sie czy na treningu nie lepiej jest odklepac i miec spokoj niz pokazac jakim jest sie silnym ze sie przetrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9117
Idz do lekarza!Sam naciągnąłem mięsień,uznałem,że to nic takiego
poszedłem na trening i tak mocno go naderwałem,że jestem załatwiony przynajmniej do września.Jak czujesz,że to nic poważnego to przynajmniej na 2 tygodnie zrób sobie wolne i stosuj zimne okłady. Pamiętaj,że nie urodziłeś się z częściami zamiennymi

Zmieniony przez - miketyson2 w dniu 2011-05-31 20:53:19

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
nastepnym razem zastanow sie czy na treningu nie lepiej jest odklepac i miec spokoj niz pokazac jakim jest sie silnym ze sie przetrzyma
Wszystko ładnie pięknie,tylko czasami się najnormalniej w świecie nie zdąży

Salvi,tak, to może (ale nie musi) być poważna kontuzja. Wybór,czy iść do lekarza czy nie nalezy od Ciebie. To Ty najlepiej wiesz,jak bardzo Cię boli, czy utrudnia Ci to codzienne życie, czy masz pełen zakres ruchu,czy puchnie,sinieje itd.
Na pewno zaniepokoić powinien Cię obrzęk czy sinienie w okolicy łokcia - wtedy bezwzględnie powinieneś pójść do lekarza.

W warunkach domowych zastosuj odpoczynek, delikatny ucisk, okłady z lodu i ewentualnie maści przeciwzapalne.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1949
Nie chciałbym oceniać stanu Twojej ręki ale ja na tego typu kontuzje robiłem 1-2 tyg przerwy i smarowałem 2-3 razy dziennie taką maścią, nie podam nazwy żeby nie że kryptoreklama - każdy wie o jaką chodzi (o bardzo intensywnym, miętowo-podobnym zapachu o pierwszej literze B)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Akurat ta maść na B do tego kontuzji się nie nadaje.
Salvi00 masz fuksa, że wakacje. Idziesz do lekarza. Nawet jeśli cię tylko troche boli warto zrobić przerwę, tym bardziej, że widac, że ty ani twoi koledzy nie odpuszczacie. Jesli to tylko przeciągnięcie to posiedzisz w domu 3 tyg i powinno być spoko. Jesli poglębisz nawet lekka kontuzję to możesz mieć problemy z podniesieniem kufla...
Jesli smarować to maściami na V lub żelami na P.
Twardziele konczą na OIOMie.

Pure Guinness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Legendarna historia chińsko-rosyjska

Następny temat

Mike Tyson znów na dużym ekranie... i przy mikrofonie ;)

Wiecej