SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2567

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12717 Napisanych postów 231120 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058016
Panowie chciałbym porozmawiać z wami o tym środku
od razu zaznaczam że nie temat dla laików którzy zjedli 20 tabletek itd.

stosowałem provi kilka razy i chcąc łamać standardy chce wrzucić provi na okres 12 miesięcy w min dawce50 mg na które załapią się okresy masa-mostek-wycinka

i mam tylko pytanie dla osób stosujących
jakie dawki stosowaliście
jakie odczucia ?
jak badania ?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 3628 Napisanych postów 66715 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 541996
Dawka ok ,ale czy ktoś leciał tak 12 miesięcy to wątpię.
Masz 40lat więc o prostatę też musisz zadbać . Jak tak będziesz leciał to zrób sobie usg i po kilku miesiącach powtórz
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12717 Napisanych postów 231120 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058016
no właśnie szukam opinie praktyków mega, ma koleżkę co leci 50 mg ponad 5 lat i wszystko ok , koleżka ;lat 47 do tego leci podkład z testa 250 mg co 7-10 dni
a ja kombinuję jak by to było
może ma ktoś takie doświadczenia

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1460 Napisanych postów 10210 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84005
Moim zdanem głównie za prostatę odpowiada, estrogen. Moje spostrzeżenia po provironie do 2tabletkach nic się u mnie nie dzieje tylko pozytywne ,działanie, wpływ na libido i dobre samopoczucie.

Pomyślcie że dziadki po 70 łykają, proviron po kilkanaście miesięcy w dawkach 100-150mg.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3628 Napisanych postów 66715 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 541996
estrogen tak ,ale dht również nie jest obojętny
był tu kiedyś koleś na forum który wstawiał badania usg prostaty przed i po 3 miesiącach 100mg i była powiększona

Z tymi dziadkami to już nie przesadzaj 150mg to by ich zabiło
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1460 Napisanych postów 10210 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84005
Jest jeszcze jedna koncepcja naukowa genetyka, rodzinne występowanie raka (gdy chorował np. ojciec, wujek czy dziadek) powinno obudzić naszą czujność. Można bowiem odziedziczyć po przodkach predyspozycje do tej choroby. Wtedy koniecznie trzeba dbać o zdrowy styl życia i regularnie się badać.
Podobnie jak z cukrzycą, gdzie gen odgrywa ogromną rolę.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-08-06 23:34:00
napisał(a)
Ekspert
Seba niedowiarku ,masz czytaj to ulotka , dla pacjentów leczonych ambolulatoryjnie szpitalna dawka maksymalna provironu to 300mg oczywiście, muszą być zrobione badania prostaty, nie ma ograniczeń wiekowych.

Ulotka.

http://bazalekow.info/proviron-25-5909990634675 
napisał(a)
Ekspert
gdzie tam pisze o 70cio latkach?
w tym wieku już nawet nie trzeba robić badań prostaty ,bo i tak jest w granicach gónej normy lub powyżej
w celu wykształcenia wtórnych cech płciowych męskich dawkach możesz a nawet musi być wyższa ale dla poprawy jakości życia to raczej nie bardzo
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
poczekam na MM jeszcze bo u nich to wszystko inaczej wygląda
lecz kusi mnie właśnie wystartować i kontrolować usg stan

napisał(a)
Ekspert
Do provironu przez długi okres ,jak lecisz dobrze dodać alfa bloker który bierzesz na noc, rozkurczy to w uproszczeniu prostatę i lepszy będzie przepływ moczu na provironie. Co kilka tygodni i przed wyjściem na proviron robisz badania psa w labie , będziesz miał punky odniesienia , czy w twoim przypadku, provi, działa negatywnie na prostatę. W tym okresie nie zaszkodzą duże dawki cynku i selenu oraz dobrze przyswajalna witamina E w postaci beta-tokoferolu, gamma-tokoferolu.
likopen zawarty w pomidorach , zwłaszcza w przetworach pomidorowych, także pozytywnie działa na prostatę.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
samo badanie PSA nie wiele daje , poza tym koszt tego badania to są groszę i mogę je robić i co week
bardziej bym się skłaniał ku usg
bo jeśli chodzi o badanie ręczne średnio mi się to widzi
myślę że nie taki diabeł jak go malują
i dlatego kombinuje właśnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy problem ze zdrowiem na cyklu

Następny temat

Odblok po cyklu

Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Smutek i frustracja hamują treningowy progres Smutek i frustracja hamują treningowy progres Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne