SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 959
witam.
aktualnie jestem na masie.Obwody rosna ale i nieszczesny brzuch tez ;(
teraz pytanie:
cwicze 3x tydzien i czy moge dodac w wolne dni aeoroby z rana ok.35 min ? (3xtydz) i zmodyfikowac diete tzn. spozycie bialka do 2,5g/kg a wegle zmniejszyc do 3g (tluszcze 1g) ???
chodzi mi tylko o pare cm w pasie , bo reszta wyglada okej - sam brzuch.
(na ramionach widac zyly wiec nie sa chyba zbytnio otluszczone ;P)

trening bym wykonywal ten sam , zakres powt. 8-6 w zlozonych i 10 w izolowanych

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli się chceszx mniej otłuszczać zmniejsz kaloryczność diety o 300-500 kcal

jeśli przyrost tłuszczu po dwóch tygodniach będzie nadal widoczny, ponownie zmniejsz o 200-300 kcal

i tak do skutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2247
a czy jest sens w dodaniu aerobow ?
chcialem sie pozbyc tego dziadostwa ;P dlatego myslalem nad aerobami i zmniejszeniu ww a zwieszkeniu bialka. chodzi mi glownie o pare cm w pasie ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skończ cykl masowy i zacznij redukcję
dwóch rzeczy na raz lepiej nie robić bo efekt będzie żaden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 959
wchodzac na cykl masowy mialem otluszczony brzuch ale jakos mi on nie przeszkadzal . dopiero jak zapytalem mamy to stwierdzila , ze pare cm w pasie za duzo.Dlatego tez nie wiem co robic.Wlasciwie na masie jestem od 4 tyg.
Za 3-4 tyg. chcialem wziasc 2xCell Pump. Po cyklu z cell pumpem tydzien-poltora tygodnia odpoczynku i redukcja zbednego fatu.To bylo w planach.Tymczasem caly czas boje sie , ze pozniej nie zrzuce tego fatu z brzucha.
Co poradzilbys zrobic ? przerwac mase i wejsc na redukcje ? czy robic mase - obciac nieco kcal i wejsc na cykl z cp a potem redukcja ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta prosze pomocy

Następny temat

dietka do oceny (rzezba

WHEY premium