SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
witam wyliczylem zapotrzebowanie na ilosc kalori i wyszlo 3840 chcielm zeby ktos mi rozpisal diete ktora uwzgledni te zapotrzebowanie.jestem nowicjuszem w tym temacie napiszcie jak i co dokladnie.mam odzywke bialkowa ,omega 3,chcialem zebyscie mi rozpisali moje wymiary to 95 kilo 176 wzrostu aha a slyszalem ze grupa krwi tez jest potrzebna moja 0 rh+,i cel diety to zbicie troche sadla ale w miare nie tracac sily.a ha jak czegos nie dopisalem to prosze mi napisac a nie udzielac glupich odp!!!!z gory dzieki

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2008-09-13 20:07:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
te forum nie jest po to zeby sie klucic a to tez nie jest twoj pierszy post co nawet jak ludzie maja rozpisana diete i nie chciales pomuc wiec jak sie nie znasz lub ci sie niechce to nic nie pisz bo tylko w****iasz ludzi.a dlamnie jak bys byl takim znawca to bys mial wyniki jak tu chlopaki wiec jestes zwyklym LONGEREM

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2008-09-14 14:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18139
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
to nikt nie moze rozpisac mi przy tej ilosci kalori diety????????np jak zjem rybe to skad mam wiedziec ile ma bialka weglowodanow i tluszczu???????/prosze o rozpiske

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2008-09-13 20:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
każdy kiedyś zaczynał poczytaj trochę tematów a to co ile ma białka przeczytaj z tebeli

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
NIe nie i jeszcze raz nie nikt ci kvrwa diety nie rozpisze dostałes juz linki które ci pomoga w ulozeniu. Jak to zrobisz to ci ja ewentualnie poprawic mozemy.

jak zjem rybe to skad mam wiedziec ile ma bialka weglowodanow i tluszczu??????? masz przeciez tabele kcal\b\t\ww

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
i wlasnie w tym jest sek ze wlasnie ciebie(longer czy jak tam ci)nie pytalem mowilem zeby nie pisali ci co nie maja pojecia

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2008-09-13 21:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
a do innych ok poczytam napisze diete to pomozecie ja ulozyc jak nalezy.dzieki wielkie i odrazu widac kto sie zna i ma pojecie a kto tylko dziobie z ksiazek!!!!albo inne ustrojstwo

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2008-09-13 21:46:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
wiecie co chyba nie ma duzo trudnosci w tym zeby napisac poczytaj rozpisz sobie a pozniej pomozemy a nie ******lic o glupotach dluzej sie nawet z tym zchodzi

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2008-09-13 21:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co się rzucasz od razu? Napisali na początku grzecznie to Ci się nie podobało, każdy z nas na swoje sprawy na głowie - nikt nie siedzi tu na etacie, po to są posty podwieszone, żeby z nich korzystać - ułożysz dietę wstaw do poprawki a na pewno ktoś pomoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
chodzi mi tylko o longera inni dobrze odpowiedzieli,przynajmniej z sensem.a longer to juz pare tematow widzialem ze nawet jak mial ktos ulozona diete do poprawy to wysylal linki i popatrz to sie dowiesz.wiec tylko o niego mi chodzi

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2008-09-13 22:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
wiecie co chyba nie ma duzo trudnosci w tym zeby napisac poczytaj rozpisz sobie a pozniej pomozemy

to juz twój drugi taki temat i drugi raz ci podaja potrzebne linki a ty sie non stop upierasz zeby ci diete rozpisac. tam ci juz napisali ze diety nikt ci nie ułozy i tu tez a ty dalej swoje.

Poza tym jak nie chce ci sie samemu ukladac diety to nawet jak ktos ci ulozy nie wierze ze bedzie ci sie chciało ja stosowac.

a trzecia sprawa to zal mi ludzi którzy nie maja pojecia o diecie a juz sie lapia za saa.


a tak BTW: mój nick jest napisany polskimi literami takze nie wiem czemu masz trudnosci z przeczytaniem. LAGER sie czyta

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak efektów !

Następny temat

BASEN

WHEY premium