SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o poprawe diety. . .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752


Witam :)
Więc tak mam prawie 16 lat 178cm wzrostu teraz ważę ponad 70kg (w roku szkolnym ważyłem 62 lecz zaczełem jeść na śniadanie płatki owsiane z mlekiem i rodzynkami w sql przewarznie zwykle zwykłe kromeczki po powrocie ze szkoły ryż+jakieś mięso gulasz np. i tak pod koniec roku szkolnego w ost miesiącach waga zaczeła rosnąć i dlatego teraz waże 70 kg) teraz trochę poczytałem i chce jeść według dokłądnego planu i zapodaje tą dietę wiem że w niektórych posiłkach czegoś brakuje i proszę o uzupełnienie. . . w II posiłku wolałbym żeby to była kromka z np tym serem ale co jeszcze można do tego władować?? zapotrzebowanie kaloryczne wyliczyłem na 2516
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 752


. aha w II posiłku to można chyba dać jajco gotowane

Pozdrawiam



Zmieniony przez - szkamil w dniu 2007-07-30 21:45:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14309
Niepotrzebnie wkleiles te obrazki bo teraz nie ma jak poprawiac... W pierwszym posiłku zamiast rodzynek daj orzechy wloskie i dodaj pelnowartosciowe bialko(np. twaróg chudy). Drugi posiłek jest kompletnie do wymiany. Daj 2/3 jajka i do tego warzywa zamiast chleba i sera. Dodaj tez oliwe z oliwek. W posiłku przedtreningowym daj ryż brązowy/kasze. W posiłku przed snem daj twaróg chudy i oliwe z oliwek. Do pierwszego i drugiego posiłku daj jak najwięcej warzyw. Masz ewidentnie za mało tłuszczy w diecie i białka też nie za dużo. Pokombinuj tak żebys miał 2g białka i 1g tłuszczy na kilogram masy ciała. W takim wypadku żeby bilans sie zgadzal, przytnij troche węglowodanów. Pamiętaj też o proporcjach kwasów tłuszczowych. Tuńczyka z puszki zmieniaj w miare możliwości na świeżą rybę. Widze też, że masz za duży deficyt kaloryczny. Dodaj troche kalorii a zwieksz wysiłek fizyczny. To chyba tyle :)

Pozdrawiam !

Zmieniony przez - figo1988 w dniu 2007-07-31 09:08:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat

Następny temat

Odżywianie i dieta

WHEY premium