SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o weryfikacje diety/cwiczen, wszystkiego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Witam serdecznie,
podczytywalam was troche i wreszcie zdecydowalam sie zalozyc watek i prosic o pomoc bo juz powoli zaczynam sie gubic w tym wszystkim.
Zawsze bylam szczupla, moze i za szczupla, zaczelam chodzic regularnie na Zumbe, 4 - 5 razy w tygodniu po godzinie. Zaczelam szybko tracic kilogramy, a tego nie chcialam. chcialam sie po prostu rozruszac. Postanowilam kupic (nie chce robic reklamy wiec nie napisze nazwy) urzadzenie ktore liczy kalorie. W ciagu calego dnia w ktorym mam zajecia z Zumby, spalam okolo 2500 - 2700 kalorii, w profilu tego urzedzenia zaznaczylam ze chce przybrac na wadze, wiec musialam jesc tyle kalorii ile spalilam, zaczelam cwiczyc troche na silowni, w ciagu miesiaca i troche przytylam okolo 6 kg, przy czym sa to miesnie, moje wymiary nadal sa takie same. Teraz przy wzroscie 168 cm waze 63 kg. Wszystko jest ok. Pytanie jest tylko jedno, jak sprawic zeby ten lekki tluszczyk na brzuchu zniknal? cwicze juz przeszlo 2 miesiace na to i szczerze mowiac nic! ani drgnie! podczas cwiczen czuje miesnie, ale tluszcz jak jest tak jest. I teraz moje pytanie, czy powinnam zmienic diete na redukcyjna? obecna dieta ktora miala na celu przyrost masy wymaga jedzenia weglowodanow. Czy to wlasnie te weglowodany blokuja spalenie tego tluszczu? jak zrobic zeby ew. zmiania diety nie spowodowala spadku jakichs tam miesni ktore mam plus kilogramow? nie chce chudnac bo bede za chuda;) bylabym bardzo wdzieczna za opinie i pomoc, bo sie zaczelam gubic w tym wszystkim:(
pozdrawiam! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Jaki fajny watek, o rany. MArta, jak Ci nie wstyd, 14 lat i śmie doradzać, do ksiażek, no!
A po nauce na zumbe

Eveline, SOG za fotke

Autorko wątku, mam zagadke: zastanow sie, ile procent tych na zumbie ma sylwetke a)pulpet-kluchy b)"skinny" kluchy c)godna zawodowego sportowca, no bo taaaki wysilek, to pewnie tylko śmietanka sportu zawodowego sie na zumbie gromadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ankieta + wypiska z diety + zdjęcia.
A skąd wiesz, że właśnie tyle kcal spalasz?
No i ile kcla w takim razie jadłaś, żeby przytyć?


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-11-28 20:28:12

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
ankiete wkleje jak bede w domu, teraz jestem w pracy a nie pamietam dokladnie wymiarow wszystkich ;)
wiem ile kalorii spalam dzieki temu urzadzeniu BodyBugg (nie chce robic reklamy) trzeba go nosic na ramieniu caly czas, i on mierzy na biezaco ile sie spala. tam tez trzeba wpisywac co sie zjadlo i ile i to automatycznie rozlicza na weglowodany, bialka i tluszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
przykladowy dzien
kalorie spalone 2605
kalorie zjedzone 1958

powinnam zjesc duzo wiecej ale ile to mozna;)

Zmieniony przez - zumbamylove w dniu 2012-11-28 20:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie sądzisz, że coś tu nie działa? Skoro spalałaś 2600 a zjadałaś 1960, to jadłaś o 600 kcal za mało. Powinnaś schudnąć, nie? Lub utrzymać wagę, ale nie przytyć

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-11-28 21:00:18

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
sa dni kiedy nie trzymam tego zeby zjesc tyle i spalam, ale generalnie staram sie robic tak zeby bylo blisko. zauwazylam ze im wiecej cwicze tym bardziej glodna jestem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jesteś instruktorką?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
nie, jeszcze nie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dobra, wrzuć tę ankietę i całą resztę potrzebach rzeczy i rozkminimy.

Maszynki do liczenia spalanych kalorii to zmarnowana kasa

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
zaczelam wiecej pracowac, ciagle w pracy, przy komputerze wiec zdecydowalam sie na zajecia z zumby, po jakims czasie zaczelam tracic kilogramy i zaczelam sie robic za szczupla dlatego tez chcialam widziec ile kalorii wchodzi a ile wychodzi ze mnie, kupilam bodybug i wybralam opcje przyrostu masy. wyszlo ze mam jesc troche wiecej niz spalam, wg programu mam jesc 2490 kcal, gdzie proteiny to 20%, weglowodany 65%, tluszcze 15%. Przyznaje bez bicia widze ze tych tluszczy jest wiecej, probuje ograniczac, ale zawsze gdzies wyjda wieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
nie mysle ze zmarnowana kasa, duzo moich znajomych ma ta co ja i sobie chwala:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny - ferra

Następny temat

proszę o poradę - mięsień płaszczykowaty łydki

WHEY premium