SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o rade na temat syfów,stanu skory itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 455 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3490
siema mam 22lata skonczone ale te pryszcze mnie gnebia caly czas mi cos wyskakuje praktycznie tylko na twarzy obnizykem bialko w diecie i poprawa byla minimalna,zauwazylem ze wlasnie tak od pazdziernika wywala mi czesciej i wiecej syfow w lecie twarz byla o wiele czystsza, sadze ze to zasluga sporej dawki slonca? co doradzicie moze jakas wizyta w solarium? ew. moze teraz lapac slonce np. 30min w poludnie? a moze jakies tabsy slyszalem o tym Visaxinum?

z gory dzieki za rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 801
Służę pomocą w sprawach trądziku.
Dawaj sogacza

Zmieniony przez - Angelina89 w dniu 2011-11-24 21:07:48

Człowiek uczy się całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 801
Teraz Ci wywala pryszcze, bo w lato skóra była narażona na silne promieniowanie słoneczne. Słońce NIBY lekko wysusza trądzik i w lato dlatego Ci się wydaje, że masz mniej krostek. Ale za to jesienią/zimą trądzik wraca. Ogólnie jak masz trądzik nie powinieneś tak wystawiać twarzy na słońce... Wizyty w solarium hm hm teoretycznie solarium nie pomoże Ci na trądzik, bo niby zauważysz poprawę, lecz za kilka miesięcy problem powróci. Hmmm tabsy ? Visaxiunum ?Nie wiem, nie stosowałam, ale widzę, że to tabsy z reklamy....a jakoś nie wierzę,aby reklamowane badziewia coś dały.
Jeśli chodzi o tabsy to mogę Ci polecić Laktocer+Zn bądź Glamuren.
Efekty widać po 3 -4 miesiącach stosowania...tzn. skóra się lekko oczyszcza, na początku może nieco więcej krost wyskakuje ale z czasem wszystko dochodzi do normy. Laktocer+Zn polecany jest do skóry trądzikowej w kierunku łojotokowym,a Glamuren także do trądzikowej w celu poprawienia wyglądu skóry. Stosowałam ten i ten i jak na moje lepsze efekty daje Glamuren.
A jeśli drażnią Cię te krostki to możesz potraktować je miejscowo na skórę maścią Benzacne.

Zmieniony przez - Angelina89 w dniu 2011-11-08 10:43:41

Człowiek uczy się całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 455 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3490
dzieki za odp. tylko chodzi o to ze ja nigdy tradziku nie mialem poprostu co jakis czas mi wywala pryszcze i to wszystko a teraz sie to nasiliło,dorzuce cynk to diety,moze wit.D lub C ?

co do masci to teraz mam taki plyn na bazie antybiotyku juz nie pamietam nazwy stosuje go 2-3 dziennie ale to co podalas tez sprawdze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 801
Witaminy na pewno Ci nie zaszkodzą A co do cynku tak jak pisałam wyżej tabletki Laktocer+Zn (cynk) zawierają cynk. I z tego co pamiętam to biorąc po jednej tabletce dwa razy dziennie pokrywasz zapotrzebowanie organizmu na cynk. No chyba, że zdecydujesz się brać sam cynk w tabletkach. Hmmm a co do tego że nie miałeś trądziku ale co jakiś czas Ci wyrzuca go to nie wiem...szczerze mówiąc może być to spowodowane bardzo wieloma czynnikami.

Człowiek uczy się całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
też biore laktocer i jestem zadowolony z wyników kup se tez maść EPIDUO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 801
Epiduo jest na receptę,więc nie kupi jak nie ma recepty.
A jak długo już bierzesz laktocer?

Człowiek uczy się całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
ja biorę już z 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4500
a wtrącając się do tematu można stosować laktocer + Glamuren i czy jest sens?

BAYERN MONACHIUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 801
Hm...no nie wiem czy jest sens skoro Glamuren zawiera wszystko to co Laktocer plus jeszcze jakieś tam składniki... Wiem że Glamuren zawiera mniej cynku niż Laktocer, ale jeśli chodzi Ci o cynk, aby wysuszał lekko skórę twarzy to możesz sobie po prosu brać Glamuren i zwykły cynk.
Taka jest moja opinia.

Człowiek uczy się całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14840
wszystkie tabsy typu visaxinum, laktocer, glamuren itp to chvjostwo, stosowalem mase takich preparatow i bieda z nedza krotko mowiac lepiej zainwestuj sobie w stare dobre szare mydlo ( bialy jelen czy cos takiego ) i przemywaj twarz rano i wieczorem. sam je stosuje i skore na twarzy mam czysciutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 801
Mike_07 tabletki tego typu nie wyleczą trądziku lecz tylko delikatnie pomagają nam,aby go zwalczyć. Najlepiej stosować coś co działa od wewnątrz (tabsy) i zewnątrz ( rożne żele, maści itp.)

Człowiek uczy się całe życie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sauna - wilgotność, temperatura.

Następny temat

Kształtowanie mięśni nóg i posladków

WHEY premium