SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o porade

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
witam skonczylem diete redukcyjna obecnie waze 72kg .masa spadla z 80 kg w 1,5 miecha.niestety polecialo miecho i lipa.cwiczylem HIIT.TERAZ MAM ZAMIAR PRZYBRAC NA MASIE.jednak zastrzegam ze chcialbym aby jak najmniej tkanki tłuszczowej przybylo .dosc latwo lapie kilogramy...chodzilem na silownie 3miesiace wyniki fajnie rosly(zaczynalem od 55kg na lawce by po 2miesiacach poradzic sobie z 75kg)jednak musialem przerwac trening.chce do niego wrocic.nie prosze o pomoc w ukladaniu diety bo z nia sobie poradze.po prostu chcialbym zeby w nastepne wakacje dobzre wygladac.jestem wytrwaly i ciezki trening mi nie straszny prosze o rade jaka diete zaczac.zastrzegam ze nie chce byc wielki.chcialbym wazyc maksymalnie 85 kgi chcialbym zeby w wdze tej byl jak najmniejszy odsetek tkanki tłuszczowej.pomózcie.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
poczytaj o low carb lub carb cycling
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie poslilko kiedy

Następny temat

Dieta dla 15 latka

WHEY premium