SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propozycja do mateo i modow,znowu jestem :(

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i znowu rozczarowanie :(
pisalem do mateo ze chce zmienic nicka
nick klapcioch wymyslilem na poczekaniu tylko zeby zobaczyc co to za forum i tak juz zostalo ,wszędzie na necie jestem pod nickiem DeeGenerate,tu tez tak chce byc lecz pisalem do mateo 6 dni temu i do tej pory odpowiedzi nie widze,wieze ze jest zajęty ale zeby przez 6 dni @ nie sprawdzac?

tak więc mam propozycje
1.Mateo wybierze sobie jakiegos swojego zastępce ktory jest w stanie sie wszystkim zająć (ktoregos z moderatorow)

2.Dejavu mial fajowe rysunki animowane (GIF) z przykladami cwiczen ,czego nikt nie chce ich tutaj zamiescic?

3.Moze wszytkie posty z kłotniami bendą kasowane bez ostrzezenia? -to powinno zaprowadzic poządek na forum.

dzienkuje i licze ze ktos sie tym wreszcie zajmie

HARDCORE PRIDE!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
Mateo kiedys sie o tym wypowiadal ze raczej nie jest mozliwa zmiana nicka, wiec jak tego dokonac? Zapytasz...
Zostaw ten nick i profil w spokoju zaloz sobie nowy i na nowo oplac abonament. Milego dnia zycze

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO ja tez chcialem zmienic nicka i tez zadnej reakcji

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
a ja od tygodnia czekam na zdjęcie ograniczeń:(

gdybyśmy nie cierpieli nie wiedzielibyśmy że żyjemy
tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Zmiana nicka nie jest taka latwa jak by sie wydawalo, tak mi sie wydaje , MAteo wszystko robi z poziomu serwera, w koncu stoi u niego a co do zastepstwa wydaje mi sie ze nie jest to mozliwe.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A np. taki przekret ze sobie zrobie nowy profil on stary skasuje a abonament przeniesie na nowy profil i w miare mozliwosci statystyki... ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Musisz niestety czekac na glowno dowodzacego czyli Mateo:)

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja czekam na maila od mateo od 6 dni :(

a przy calym portalu jedna osoba co wszytko wykonuje to troszke za malo ,jest 5000 urzytkownikow i tylko 1 glowno dowodzący?


HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widac jak sie zajmuje mateo tym forum..... nawet nie odpisze no bo po co sie wysilac?
moze nawet nie przeczytał tego.

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Kłapcioch daj sobie już siana. Zachowujesz się jak dziecko. Jak Mateo będzie to ci zmieni nicka (chyba) )). Widać że twoje pojęcie o sieciach, serewerach itp jest znikome bez obrazy oczywiście )). Te żale do Mateo że nie ma go na forum są chyba nie na miejscu. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać czytając takie skargi czy zażalenia. Ahhh lepiej nic nie będę mówił. Nie masz wyjścia. Musisz teraz poczekać na rekacje ze strony Mateo. To jego forum, to dzięki jego ciężkiej pracy i chęci tu jesteśmy i to forum istnieje,ale przecież każdy ma też swoje życie prywatne w realu a nie tylko internet, internet i internet. Więc narazie zostaniesz kłapciochem czy kłapciuchem ), zbytnia krzywda chyba ci się przez to nie dzieje, prawda.
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Klapcioch-czy ty uważasz,ze sprawy forum kręcą sie tylko wokół twoich wydumanych problemów.Poza tym za tydzień może znów coś będziesz chciał zmieniać-zdecyduj sie,czy jesteś członkiem Forum dlatego,że chcesz się czegoś nauczyć,dowiedzieć,czy żeby zawracać dupę Mateo i innym zarządzającym.Są dużo istotniejsze sprawy niz twoje częstozmieniające się widzimisię.A jak sam zauważyłeś jest tylko jeden Mateo i nic nie zmienisz w tej kwestii swoimi idiotycznymi uwagami.Zawsze mozesz zmienić Forum na inne,jeżeli jkest tak kiepskie,że odkąd tutaj jesteś masz same problemy.Zastanów się nad sobą zanim zaczniesz znów truć.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bys nie zauwarzyl nie krutykuje nigdzie pracy meteo ,jestem pelny podziwu do tego co zrobil.
Lecz ten portal jest za durzy aby sie nim tylko 1 osoba zajmowala.
Nick klapcioch byl wymyslony na poczekaniu aby tylko dowiedziec sie paru rzeczy ,nawet wtedy nie myslalem ze zaplace abonament...
skoro juz mam oplacony to chce sobie zmienic nicka na DeeGenerate- wszendzie na necie pod nim występuję ze troszke qpa zebym tu nie byl pod real nickiem.

BTW studjuje informatyke ze nie mow nawet ze sie nie znam na tym.
HARDCORE PRIDE!

Zmieniony przez - klapcioch w dniu 2002-02-03 19:21:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł z ćwiczeniami gotowy-kogo obchodzi????????

Następny temat

DOPING ?????????

WHEY premium