SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propionat+metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

72

Wzrost

184

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

150

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

ponad 2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko i wegle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

metka 50 tab rok temu

Cel cyklu

masa miesniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
Prosił bym o rozpisanie dawkowania mam 20 strzalow i 100 tabsowi prosił bym jeszcze o napisanie czegos na gino i jak zazywac bo sa podzielone zdania na ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
co z dietą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waga 72
ramie 35
klata 150

DIety pewnie nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1194
za wczesnie na kox ziomek. zadbaj o miche na wspoomaganie porzyjdzie czas.
no a klate to w kurtce puchowej na szybkiego mierzyl ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
jednak prosze o rozpiskebo i tak mam zamiar koxowac mozecie mi tylko pomoc rozpiska a nie moralizowac mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
napisz co jesz w ciągu dnia bo tutaj jest pewnie problem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nikt tu nie moralizuje. Moralizowanie to byłoby, gdybyśmy Ci pisali "nie bierz synek bo koks to samo zło" A my chcemy, żebyś wyciągnął z tego sportu najwięcej ile się da a niestety bez ogarniętej miski to żaden towar Ci nie pomoże, wbrew temu co sobie pewnie myślisz.
Nałapiesz trochę wody od czego pójdzie masa, spompowane mięśnie zrobią się silniejsze ale wszystko to pryśnie jak bańka jak odstawisz towar.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
to doradz mi konkretnie bo ja mieszkam w internacie i az takiego duzego szału z dietta tutaj nie da rady osiagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To takie niezbędne minimum to jest 500-600g mięsa dziennie, 200-300g twarogu, do tego jaja i jakaś odżywka białkowa, lub gainer
Do tego ze 3-4 torebki ryżu, ok 100g płatków owsianych, może być jakieś ciemne pieczywo, 100-150g, jakieś owoce np jabłka/banany.
Ok 40-50ml oliwy z oliwek i ok 400-500g warzyw, tu mogą być pomidory, ogórki, brokuły, kalafior.

To wszystko podzielone na 5-6 posiłków w ciągu dnia.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 126
dzieki za pomoc chociaz na internat to nie za batdzo mozliwa dieta ale bd cos kombinowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5637
"Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: metka 50 tab rok temu "

" prawdziwi dla prawdziwych , d***** dla dziwek "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie

Następny temat

Ból sutków - początek gino?

WHEY premium