SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop a sutki ...gino?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 592
Witam, niedawno skonczylem cykl prop + winko 1-6 , wszystko bylo ok nic sie nie dzialo z sutkami , zadnych objawow gino ,ale po ostatnim strzale troszeczke zamulilem bo zamiast zapodac clomid po 3 dniach,dalem po 4, ale juz w 3 dniu po strzale zaczely bolec mnie sutki ,to byl porostu bol ,byly wrazliwe na dodtyk ,raz prawy raz lewy ,nie mam nolwy wiec zapodalem normalnie clomid 2 tab przez pierwsze 5 dni i teraz jade po 1.. (mam 20 tabsow ) ,no i w sumie ujuz sie uspokoilo sutki wydaja sie byc normalne ,

Myslicie ze jest sie czym przejmowac?? do lekarza isc na wszelki wypadek czy moze poprostu organizm tak zareagowal bo zawsze strzal testa byl c2d ,i moze jak byla taka przerwa to dlatego tak zareagowal?? co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Jak nie czujesz zgrubień pod sutami i Cię teraz nie bolą to nic być nie powinno. Na następny cykl tamoxifen musisz mieć już na start. Nawet gdyby nie był potrzebny to pod ręką być musi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
jedz do cloma 20 mg dziennie nolvadexu przez 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
clomid nie pomoże na suty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
moze krecisz duzo aerobow?i se suty natarles wiem smiesznie brzmi ale ja tak mialem nie wiedzialem od czego mnie suty swedzialy piekly nie wiadomo co ale z fakytu ze nie jestem na bombie wiedzialem ze gdzie indziej lerzy przyczyna.mokra koszulka duzo biegania po 40-50 min i sutu natrate choc nie robily mi sie strupy hehe wazelina pomogla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl po 10 latach treningu

Następny temat

Dieta low carb na mase

WHEY premium