Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Temat: Treść:
Temat został odczytany 562 razy
Autor

prolo kiedy wkoncu kopnie?

MetalMind

Wysłana - 11 marca 2010 08:27    Edytuj Cytuj

Sprawdź ile procent masz tłuszczu


jak w temacie a robie sobie taki cykl

1-4 20mg ED metki
1-2 100mg e3d prolo
3-10 200mg e5d prolo
1-10 300mg e7d bold

moje pytanie brzmi kiedy kopnie mnie wkoncu prolo. jestem juz po 5 strzałach prolo i wlasciwie tylko metke czuje... moze byc to wina tego iz mialem przed bomba testosteron na granicy normy i podwyzszony poziom prolaktyny progesteronu? chociaz prolaktyne mysle ze dawno zbiłem wit b6.
jest to moj pierwszy kontakt z testosteronem i boldem wiec przy minimalnych dawkach powinienem czuc a tu nic...
co o tym myslicie?


p.s miche trzymam o regeneracje rowniez bardzo dbam

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 11 marca 2010 08:34 
W większości przypadków polecamy:

Optimum - Whey Gold Standard 100%

CENA: 199.00zł
PharmaFreak - Mass Freak

CENA: 229.00zł
SFD - SFD Shaker

CENA: 8.00zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,  odżywki na masę

lodzianin1 WHITE POWER

Wysłana - 11 marca 2010 08:34    Edytuj Cytuj
a skąd wiesz że tylko metkę czujesz?
 
Jedno miasto jeden klub Widzew Łódź
Ekspert -

Stankos88

Wysłana - 11 marca 2010 08:42    Edytuj Cytuj
Po pierwszym strzale zazwyczaj kopie,jak wstajesz z namiotem co rano to myśle,że działa napewno;]
 
,,Gdy życie doświadcza, to o wene nie trudno...''

MetalMind

Wysłana - 11 marca 2010 08:44    Edytuj Cytuj
dobre pytanie. juz mialem z nia stycznosc. na poprzednim cyklu z samego miecia przez jakis czas czułem lekkie pompy i dziwna sprawa ale libido mi troche skoczyło. ogólnie sie czuje tak jak wtedy ale bez furory. wiem ze potrzeba czasu i doswiadczenia aby odczuc dzialanie poszczególnych srodków. ale liczyłem troche ze mnie porobi libido na duuzy +

po ktorym tygodniu juz napewno powinien sie rozkrecic testosteron? moze mnie dil w huia wali i wałki bije. choc prolka wyglada na pewnego apteczniaka. bez zadnej skazy.

MetalMind

Wysłana - 11 marca 2010 08:48    Edytuj Cytuj
no wlasnie u mnie ogólnie rano zawsze chcica jest. namiotu nie ma ale to nie problem moze na zbyt duzo licze i trzeba bylo omena brac nie wiem

MetalMind

Wysłana - 11 marca 2010 09:55    Edytuj Cytuj
ale przyznam sie ze prolo mialo leciec duzo mniej tylko 100mg e5d ale widzxac ze nic sie nie dzieje zamowilem dodatkowe 10 strzalow i polece 200 mg e5d jak wyzej...
nie wiem zobaczymy...

baranek_

Wysłana - 11 marca 2010 10:09    Edytuj Cytuj
Stankos88 coś ci się po***ało z propem.
MetalMind jesteś w 2 tygodni zobaczysz w 3 już powinien się kręcić a przekonasz się że działa jak mete skończysz.

i edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim

Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2010-03-11 10:10:09
Znawca -

Zen2008

Wysłana - 11 marca 2010 11:27    Edytuj Cytuj
nie licz ze koks Cie rozkoorvi z dnia na dzien. jak z ww u ciebie? a i po 200mg e5d mozesz spodziewac sie umiarkowanych przyrostow silnie uzaleznionych od ilosci kcal. odposcisz zarcie i bedzie stalo w chooy.
Specjalista -

MetalMind

Wysłana - 11 marca 2010 14:06    Edytuj Cytuj
ok dzieki panowie. byłem w**** wiurem kiedys 27 w łapie zaawansowany ektomorfik teraz to pokonałem ale łapka nie chce rosnac kazdy cm to w hoy udręka... dlatego przywalilem z grubszej rury. dołoże jeszcze węgle mam akurat gain fasta.zoabczymy w przyszlym tyg. w sobote strzele pierwsze 200mg
pozdro

Zmieniony przez - MetalMind w dniu 2010-03-11 14:07:45

Nacjol255

Wysłana - 11 marca 2010 14:28    Edytuj Cytuj
jestem juz po 5 strzałach prolo i wlasciwie tylko metke czuje

Czlowieku, bierzesz 2 czy 3 tygodnie prolke i juz chcesz ja czuc? Chyba ci sie z propem poyebalo. Ja prolke poczulem dopiero w 5-6 tygodniu. Niekotrzy czuja juz w 3-4. Kwestia indywidualna.

Poza tym dawka 100mg to jest dawka lecznicza. Mogles zrobic frontkicka z prolki zeby szybciej sie rozkrecila. Wtedy szybciej bys poczul, ale na pewno nie po 2 tygodniach.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2010-03-11 14:30:06
Specjalista -
 
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

prolo kiedy wkoncu kopnie?

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.