SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolaktyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
Myśle ,że w tym dziale najwięcj wiecie o tym hormonie, otóż mam hiperprolaktynemie czynnościowa, lecze się bromergonem i mam pytanie do kogoś kto też się leczy, po jakim czasie leczenia jest zauważalna poprawa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Dobry endokrynolog wie jaki lek dać

Norprolac Działanie niepożądane: Najczęściej występują (głównie w pierwszych dniach leczenia i po zwiększeniu dawki): nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, uczucie zmęczenia. Rzadziej mogą wystąpić: brak łaknienia, bóle brzucha, zaparcia, biegunki, bezsenność, obrzęki, zaczerwienienie twarzy, upośledzenie drożności nosa, niedociśnienie. Niedociśnienie ortostatyczne może spowodować omdlenie. W pojedynczych przypadkach - ostra psychoza ustępująca po odstawieniu leku. Brak danych na temat przedawkowania chinagolidu (prawdopodobne objawy to nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, senność, niedociśnienie, omdlenie - leczenie objawowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
czy ta choroba charakteryzuje sie nabrzmialymi sutkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
no nie zupełnie .U kobiet, są bolesne piersi, brak okresu i bardzo wysoka prolaktyna, która bardzo źle działa na dopamine i progesteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
ok ale ja nie jestem kobieta ;p poprostu tak mam ze czasami moje suty sa nabrzmiate a czasami jak czwiczealbo jest zimo - nie i jak bylem z tym u lekarza to powiedzial ze nawet moze sie z nich jakies mleka czy wydzielina leciec .... ale powiedzial ze to chyba normalne i przejdzie czy cos takiego (to bylo dawno temu) ale to jest troche itrytujace i brzydkie przynajmniej dla mnie i moze to ta hiperprolaktermia .. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
To nie jest normalne, najlepiej idz do lekarza, zrób sobie badania prolaktyny, powinieneś dostać skierowanie do endokrynologa.Podwyższona prolaktyna obniża testosteron,utrudnia uzyskanie ładnej sylwetki, bo powoduje szybsze odkładanie tkanki tłuszczowej i oddziałuje na ośrodek sytości tak ,że trzeba zjeść więcej ,żeby czuć się sytym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Witam effcia
Pisałem o tym art : https://www.sfd.pl/temat209951/
Nie tylko prolaktyny na wpływ na popęd i erekcje , prolaktyna silnie blokuje , co do odkładania fatu to generalnei wiąze sie on z progesteronem który to bardziej powoduje , niestety powoduje niepłodnośc i ginekomastie progesteronową .
Prolaktyna jest hormonem stresowym i powoduje gruczolaki przy chronicznym nadmiarze sekrecji tego hormonu .
Prolaktyny wpływa tez na psychike przez nia stajie sie bardziej drażliwym i nieobliczalnym , powoduje tez zmiany w wydzielaniu innych hormonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
witam Krzabr, dziękuje ,że się wypowiedziałeś wiecej wiesz na ten temat, załozyłam nowy temat, bo tam się ktos wtrącił i juz nie chciałam kontynuować.Dziekuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
dzieki efca teraz widze ze bede musial cos zrobic w tym kierunku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
to był ginomen taki spamer dostał ponad 50 banów a on dalej swoje ...
Niech inni obeznani w tym temacie sie wypowiedza
Jak cos ja tez pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
jedyny problem teraz to to, ze nie moge sobie pordzic ze stresem, mam sesje, ale to najmniejszy problem, sporo problemow, ktorych rozwiazanie nie lezy w ludzkiej mocy i przez to,ze sie denewuje ostatnio duzo gorzej sie czuje(zaslabniecia i kreci mi sie w glowie)pewnie mi prolaktyna skacze 0;)no ale jakos to musze przetrwac , moze przezyje.
czy tez nie mozecie spac po bromergonie?Po pierwszych 2 tabletkach byalm senna a teraz nie spie do 1-2 w nocy i jakas rodrazniona stasznie jestem, byle co mnie wyprowadza z rownowagi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Tez tak miałem po kilku dniach to się skonczyło zacznij od 1/2 tabletki
Po kilku dniach przyzwyczaisz sie dosypiaj w dzień ew popijaj kawe i tauryne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to normalne ???

Następny temat

badania krwi

WHEY premium