SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z robieniem aerobow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

mezczyzna

Waga

79

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

kolo 20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

lekkie nadcisnienie

Stosowana lub planowana suplementacja

.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
Witam.
Mam pewnie problem odnosnie robienia aerobow podczas redukcji.
Redukuje juz jakies 2-3 miesiace i na poczatku wszystko bylo ok, biegalo mi sie bez problemu, po paru tygodniach jak porawilem kondycje i wydolnosc to bieganie przez 45-50 minut(z niewielkimi przerwami) nie bylo zadnym problemem, nawet to polubilem, ale od pewnego czasu cos sie stalo i strasznie ciezko mi sie biega, po 15 minutach jestem juz caly mokry, co chwile musze robic przerwy, serce mi wali i czasami boli mnie w okolicach wątroby podczas biegania.
Dodam, ze aeroby robie 3x tydzien po treningu silowym.
Jesli chodzi o suple to stosuje odzywkie bialkowa rano, kofeine przed treningiem i bcaa po. Teraz chcialem jakis spalacz dorzucic, ale jak tak dalej bedzie to ciezko to widze.
Prosze o porady.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jaki wyglada dieta?

Byc moze problem lezy po stronie przetrenowania.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
Dieta wyglada mniej wiecej tak:
1.odzywka bialkowa+owoc(wiem ze to nie za dobre sniadanie, ale z rana nic nie jestem w stanie w siebie wcisnac)
2.potreningowy-troche ryzu/makaronu+mieso/ryba
3.warzywa+mieso/ryba+oliwa
4. to samo co 3
5.jajka/tunczyk/ryba wedzona/twarog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Śniadanie mimo wszystko jest jednym z ważniejszych posiłków, wstaw wyliczenia diety tj. kalorie i BTW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
bialka wychodzi gdzies 2,2g na kg, ww bardzo malo, mysle ze nie wiecej niz 1g na kg, jak daje wiecej ww to bardzo latwo sie zalewam.
Wydaje mi sie ze nie o diete tu chodzi tym bardziej ze przez pewien czas bylo wszystko w porzadku.
Sam nie wiem co moze byc przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
A nie jesteś przypadkiem alergikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
stres, przemęcznie, odstaw kofeine i obserwuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta cel-masa do oceny

Następny temat

Dieta na masę - do poprawki i kilka pytań

WHEY premium