SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
witam
2lata temu około grudnia przyjmowałem cykl tesc plus meta trwał 10 tygodni, odblok był zrobiony clomem i tamox (libido było wporzadku)

w tym roku w marcu zjadłem megah odblok test freakiem, bo bloka nie czułem teraz jade daa i 6 bromo nie moge osiagnac pełnego wzwodu(wczoaj to zauwazyłem, kompromitacja przed panna)
jestem po 3 tygodiu tego cykliku, niby daa powinno poprawiac funkcje seksualne, na poczatku takie odczuwałem wrazenie, teraz jest jakby inaczej moze to wina geraminy której przyjałem wczoraj pzed treningiem podwójna dawke.
jądra sa normalnych rozmiarów


prosze o pomoc jakies rady

Zmieniony przez - wyebane w dniu 2011-05-27 10:37:39

yo!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
Mumin czytałem stad własnie moja decyzja na daa plus 6 bromo tam opisywali taki zestaw. Mam nadzieje ze problemem była własnie geramina.

no masz racje z tym cyklem to nie wypał dałem

przestudiuje jeszcze raz ten art

Zmieniony przez - wyebane w dniu 2011-05-27 17:49:42

yo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
geranamina moze dac taki efekt. zwlaszcza, jesli zdarzylo sie to piewszy raz, to bym obstawial wplyw gera

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2011-05-27 10:41:34

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29290 Napisanych postów 62780 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901914
tez obstawiam geranium. stestuj jak bedzie bez geraminy.
druga opcja mala prawdopodobna to za mocne zbicie estrogenu poprzez 6-bromo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
słuchajcie wziałem przed treningiem 2x nox pump i miarke methyl mass
moze to jest powód sprawdzimy na dniach,
napewno gdyby wczesniej wystepował problem zauwazyłbym a tu w nocy i nad ranem namiot i chec na pukanie niesamowita!

yo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
a moze to rzeczywiscie zbicie estro 6 bromo, łykam go 2 tabsy przed snem tylko

yo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak nie potestujesz, to sie nie dowiesz, gdybac to sobie mozna. sprobuj podzialac bez geranaminy i zobacz jak reagujesz. jak dalej lipa, to sprobuj zmniejszyc 6bromo.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29290 Napisanych postów 62780 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901914
99% ze to po 2x nox pump. 100 mg 6-bromo to nie duzo tym bardziej w polacznieu z daa.pozatym 6-bromo to nie atd czy letrozole zeby tak masakrycznie zabic estro zeby palka nie hulala.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2011-05-27 14:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
doda tylko ze 6 bromo + daa biore nie cały miesiąc, nie bede łykał teraz geranium i bede obserwował co sie dzieje. Myslałem zeby odstawic tez 6 bromo od dzisiaj i obserwować, czy pojawi sie zmiana (zostało mi moze z 12 tabsów 6 bromo, z całej puchy)

yo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29290 Napisanych postów 62780 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901914
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
ok tak zrobie,

a jak jest z tym poziomem estro, np po zakonczeniu kuracji z 6 bromo, sam bedzie jego poziom powracał do normalnego stanu? (mam na mysli, wypadek w którym niski poziom estro byłby powodem tego małego libido?)

yo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29290 Napisanych postów 62780 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901914
organizm zawsze dazy do homeostazy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL DECA OMA META WINO CLEN

Następny temat

Antyperspirant najlepszy?

WHEY premium