SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z opróżnianiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Mam taki, nie wiem czy nazwać to problemem właściwie. Kiedyś tego nie miałem i jest to odrobine uporczywe. Mianowicie nie mogę do końca opróżnić pęcherza moczowego normalnie sikając. Następuje to dopiero po tym gdy ucisne palcami miejsce pod jądrami :P Troche głupie ale naprawdę chciałbym wiedzieć czy mam coś z tym robić czy to raczej jest jakaś normalna przypadłość ? Proszę o poważne odpowiedzi i jakąs rade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
raczej nie normalna,proponuję odwiedzić urologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
tak też sądziłem :/ może jednak ktoś zna domowe sposoby, jakiegos typu ćwiczenia itp. żeby samemu sobie z tym poradzić ? W ostateczności urolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Wydaje mi sie że masz zaburzenia neurogenne pęcherza moczowego.Jesli to jest to o czym pisze to moze sie jeszcze pogorszyć,dlatego powinienes jak najszybciej isc do urologa.Nizej kilka zdan zeby Ci rozjasnic co to dokladnie jest:

U chorych z neurogenną dysfunkcją dolnych dróg moczowych zazwyczaj mamy do czynienia z dwoma problemami: nietrzymaniem moczu oraz z zatrzymaniem moczu lub niepełnym opróżnianiem pęcherza. Dochodzi do tego z powodu uszkodzenia unerwienia na poziomie rdzenia kręgowego lub poniżej, na poziomie korzeni nerwowych albo nerwów obwodowych zaopatrujących pęcherz moczowy i cewkę. W przypadku schorzeń dotyczących kory czołowej proces opróżniania pęcherza jest normalnie koordynowany, jednak zaburzenia jego kontroli sprawiają, że oddawanie moczu jest bezwiedne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie palenia.

Następny temat

Ciało nabranie masy w miejscach których jej brakuje

WHEY premium