SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z okiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Hej! Mam do was pytanie moze ktos juz z was to mial. Mianowicie mam cala polowe oka czerwona i nie wiemco to jest. Mi osobiscie wydaje sie, ze mogl wleiec mi pot do oka a japrzecierajac je sobie podraznilem i pekla mi jakas zylka, ale to trzyma mnie juz jakies pare dni. Niestety do lekarza niie moge sie udac, bo jestem w Kanadzie i nie posiadam healthcard. Pozdrowiam serdecznie i licze na jakas pomoc z waszej strony. :)

KLIP - KREW LZY I POT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93256 Napisanych postów 362749 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664038
zejdzie pewnie samo jakieś mikrouraz taki wylew jakby , może się uderzyłeś,coś może ci wpadło do oka,powinno się zmiejszać i zaniknąć po jakimś czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
moge sie spytać tutaj o problem ze wzrokiem?
nie ja go mam, ale matka... bo często skarży sie że widzi jakby "ciemniej" czy przez lekką mgłe...
ma problemy ze wzrokiem od wielu lat, to chyba astygmatyzm (widzi lepiej na jedno oko) i ma typowy problem krótko/dalekowidza (nie wiem dokładnie ;))
rok temu zdaje sie miała dokładne badania na jakiejś machinerii :P (chyba dno oka itd itp) i nie wykryli żadnego problemu (wtedy sie nie skarżyła na ciemniejszy obraz)

to może być coś poważnego? dodam, że nie przesiaduje przed komputerem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
No nic bede dalej czekal i mam nadzieje, ze szybko zejdzie. Myslalem takze nad okladem z czarnej herbaty moze by jakos przyspieszylo ten proces. :) No nic w kazdym razie dziekuje i pozdrawiam!

KLIP - KREW LZY I POT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Jeśli już mowa o herbacie to wywar ze świetlika.
Lub zwykłe kopelki.
I na przyszłość nie trzyj oka - szczególnie brudnymi rękoma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
No ja wiem, zeby nie trzec oka brudnymi rekoma. ;p no, ale niestety zaczelo piec jak wlecial mi pot i taki odruch. ;/ W kazdym razie dziekuje. :)

KLIP - KREW LZY I POT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
germaine krótkowidz a dalekowidz to robi niestety różnice jeśli widzi przez mgłę, albo zaciemienie może to zacma? (gorzej widzi w jaskrawym mocny mświetlenp: w słoneczn dni?)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemeczenie fizyczne przez obciazenie psychiczne?

Następny temat

trądzik co polecacie?

WHEY premium