SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem po przejściu na LOW CARB pogorszenie sylwetka waga nie spada

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Witam

WIEK 26L
WAGA OBECNA 83KG
WZROST 182
PASOK 86
BIC (A RCZEJ JEGO BRAK)36-36,5
UDO 59
BF OK 15

tutaj prowadzę swój dziennik https://www.sfd.pl/ZDROWIE,_ESTETYKA,_SIŁA_SPRAWNOŚĆ-t1112577.html

Od jakiś 9 tyg jestem na redukcji.
Pierwsze etap 7 tyg to była raczej dieta zbilansowana z małą przewagą tłuszczy ww na pozimoie ok 200 waga spadła w 7 tyg ok 4kg
Postanowiłem podkręcić tempo redukcji i przeszedłem na LOW CARB
w DT(4 x rzy w tyg)150ww(raem z warzywami)---180b---70t
w DNT 100ww(razem z warzywami)---200b--90t
Niestety przez otatnie 2 tyg mimo podkecenia treningów/--2 x siłowe, 2 x crossfit/interwał, 2 x cardio
Micha jest bardzo czysta pod spodem z kilku ostatnch dni
co robic?
wrócić do diety zbilansowanej i dołożyć ww?//wogóle zauważyłem gorsze samopoczucie, spadem wytrzymałości..trenuje sporo może ta ilość węgli za niska?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
przejście na diete low carb = uszczuplone zapasy glikogemu czyli słabsza wytrzymałość, organizm musi się nauczyć korzystać z tłuszczy u mnie okres adaptacji trwał 3 tygodnie ale jak zaczeło schodzić to miodzio, zrób zrzut po treninguj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 137
robiąc 1 dzień nie treningowy w tyg jak to u mnie nie zmieniam jadłospisu zawsze tłuszcze wegle i białka stały poziom trenuje 6x w tyg a więcej wegli w 1 dzień gdzie nic kompletnie nie robisz uzupełnią glikogen, proponuje rozkład posiłków tak do trenigu tłuszcze białka warrzywa po treningu weglee i 1h przed kolacja wegle. Ta większą część wegli po trenigu a na kolacje uzupełniasz ile Ci brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Z reguły trzeba czasu, żeby organizm przestawił się na czerpanie energii z tłuszczów. Jednak nie każdemu takie żywienie odpowiada. Szczególnie przy wysokiej aktywności.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Problem jest taki że przez pierwsze 8 tyg moja miska też była razczej nisko ww (200ww i 150ww--rotacja) Spadek mocy jest konkretny tzn na treningach daje ile moge siła nawet lekko do góry idzie ale samopoczucie do dupy na maxa i wizualnie też lepiej nie jest. Moze to wynik tego ze za mało kcal ?jem ok 2100 dziennie??do tej pory cwiczyęłm po posiłku białka+tłuszcz a ww po treningu i na kolację ale o ile na początku ćwiczyło się ok tak ostatnio coraz słabiej i zacząlem dawać węgle okołotreningowo---przed i po treningu najwięcej. Lecą dodatkowo witaminy, tran, ryby 2-3 razy w tyg sam już nei wiem moze za duzo białka????dodam ze od stycznia do kwietnia próbowałem robić masę na tłuszczach ale niestety wyszło beznadziejnie bo waga się zwiększyła neiwiele a podlao mnie ..moze tłuszcze jednak nie są dla mnie.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
domer
Z reguły trzeba czasu, żeby organizm przestawił się na czerpanie energii z tłuszczów. Jednak nie każdemu takie żywienie odpowiada. Szczególnie przy wysokiej aktywności.


no właśnie...bo ja w sumie niemam jakiegos wielkiego porblemu 182cm/80kg czyli w miarę ok po prostu cel jest taki zeby tk tłuszczowej się pozbyc która zalega głównie na bokach. Góra ciała dosyc fajnie odtłuszczona zyły na bicahc barkach.
gdzies czytałem że LC jest dobre gdy sie chce szybko i duzo kg zrzucić u osób szczupłych regularnie trenujacych jednka lepsza zbilansowana..sam juz nie wiem

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Szybko niestety nie da się nic osiągnąć. Czas efektów będzie porównywalny. Jest to mocno indywidualne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
ale mi nie zależy na szybkich wynikach ćwiczę regularnie od dłuższego czasu..może jednak warto podbic te węgle nie odejmując kalorii?????przy powiedzmy 2100 kcal w dni siłowe byłoby np 200ww ---160b ---- 70t a w dni bez siłki z samym cardio/interwał dać np 150ww--160b---80t??

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Odniosłem się do tego: "gdzies czytałem że LC jest dobre gdy sie chce szybko i duzo kg zrzucić u osób szczupłych"

Być może taka zmiana będzie lepsza. Nie jestem w stanie Ci tego określić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
jasne:)ale :osłabienie, bóle głowy (których nigdy niemiałem), suchość oczu, kiepskie spanie pobudki z mega ssaniem w nocy, suchość skóry, lekki balon w brzuchu, spowolnione myslenie, strzelanie w stawach----nigdy z tym problemu niemiałem odkąd jestem na dietach z niskim spozyciem ww niestety takie symptomy się u mnie pojawiły...to chyba nzak od organizmu ze jednka tych węgli za mało

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
W takim razie nie ma co się męczyć i zmienić dietę.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z dużej wagi

Następny temat

Posiłek po aerobach po treningu

WHEY premium