SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8763
Kolezanka ma taki problem: otoz trenuje karate (jest nawet MP), trenuje 3 razy w tygodniu, ale chce zrzucic troszke tluszczyku (bo ma go bardzo malo). Mowi ze czesto ale niskokaloryczne rzeczy. Jak powinna wygladac jej dieta i czy powinna robic wiecej aerobow (bo karate uznaje za takie) czy moze raczej silownia? Pewne jest to ze zla dieta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
mysle ze treningów to ona ma sporo wiec aerobów wiecej nei ma sensu
poczytaj posty w dziele odzywianie i tam sie czegos wiecej dowiesz bo przyczyna jest pewnei w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
karate to nie aeroby

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8763
Dzieki za konkretne odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Jesli ma tego tluszczyku bardzo malo to niech przejdzie na diete tluszczowa (Atkinsa) posty sa w odzywianiu a dieta naprawde jest rewelacyjna

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dieta low carb nie jest dla niej ponieważ ćwiczy wyczynowo a każda redukcja osłabia kondycje , sprawność siłe , tymbardziej dieta tłuszczowa wiec jak ktos trenuje Boks , karate , kolarstwo , biegi , piłka nożna , koszykóka itd to nie ma szans na osiągi na tłuszczach....ja np. jestem piłkarzem i nie wyobrażam sobie jak bym miał grać na CKD jakiś mecz...przed meczem zjadłbym kalafiorka z twarogiwm chudym leżał bym po 10 min na bosiku nieprzytomny

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
rothen nie przesadzaj gram w noge po 1,5 h na ckd i nie narzekam z kondycja,spalaczy nie biore i jakos daje rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialka jajek

Następny temat

Anoreksja, pomocy!!!

Wiecej