SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to ze mam spory problem z treningiem klaty, zawsze kiedy robie wyciskanie na plasko czuje jak mocno pracuja mi plecy(najszersze) i nie wiem jak wyizolowac same miesnie klatki. Zawsze po treningu czuje duza pompa na plecach na na drugi dzien mam tez zakwasy, co mnie niezmiernie w****ia bo juz sam nie wiem co robie zle. Wczesniej tego nie czulem ale ostatnio jest tak coraz czesciej. Napiszcie co ewentualnie robie zle jesli ktos z was spotkal sie z takim problemem!!
z gory dziekuje za odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nie
przy wyciskaniu staraj sie prawidłowo oddychac, dobzre technicznie robic(nei podrzucac sztangi i nie odbijac), zciagnij łopatki maksymalnie
jak ci nie idzie to rób sztangielkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2477
Może poprostu spinasz je samoistnie. Ja tak mam jak robie maxa na klate tylko, że spinam wszystkie mięśnie (łącznie z nogami ). Na siłce zawsze zwałe mają, bo jak podnosze to aż mi się ręce trzęsą . Może to jest przyczyną twojego problemu, a mianowicie spinasz mięśnie sam nieświadomie.
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
A moze masz krzywą ławke albo cos w tym stylu

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzywa lawke
zmniejsze obciazenie i zastosuje sie do waszych rad albo rzeczywiscie zaczne cwiczyc ze sztangielkami
dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
A moim zdaniem twoja przyczyna jest robienie mostka albo tak jak powiedziales spinasz nogi i odrywasz dupe a zza tym idzie caly ciezar przenosisz na plecy ktore sa wtedy spiete. pozdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Albo źle robisz to ćwiczenie, albo masz coś z ławką nie tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+++TRENING NA MASE+++ KOREKTA

Następny temat

Trening na mase... ;-)

WHEY premium