SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o pomoc...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 718
Jestem dosć słaby na klatke od dłuższego czasu niemam duzych chęci ćwiczenia jej na ławeczce prostej nie wiem czemu bo od dłuższego czasu jak ćwicze bolą mnie stawy (łokcie) i prawy bark ale to nei zawsze. pierwsza serie robie spokojnie a na 2 gdy ciezar nieco wiekszy ledwie dzwigam 8 powtórzen. mam juz tak od miesiaca m/w ale tylko an klatke inne partia wchodza mi dosć dobrze a ta klatka do dupy chodz pompa jakas tam jest. czy to jest spowodowane spadkeim wytzrymalosci? a moze tez dlatego ze przez sobote i niedziele tylko jadłem siedzialem i lezałem a zero ruchu bylo prawie? (czesto tak mam w weekendy) prosze o pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 75

Wzrost: 181

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1,5 roku

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: cm3

Ryż, pierś, kreatynka zrobią z ciebie sk***ysynka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
wiesz ja polecam ROZGRZEWKĘ !! i jakieś pompki na początek a później do sztangi np. zrób jedną serie na 80 % powtórzeń i rozciągnij klatę i ręce i będzie git ^^ pozdrawiam

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 718
mam rozgrzewke ale te rozciagniecia to jakie amsz an mysli??

Ryż, pierś, kreatynka zrobią z ciebie sk***ysynka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
no rozciągnij wszystko co się da... nie wiesz jak się rozciągać? polecam http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm 

No risk-no fun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pare pytań -pomocy

Następny temat

Trening fbw na mase do oceny/poprawy

WHEY premium