SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba do dobrego kolegi :o)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
(przeczytajcie cały tekst)
Jest jakis dobry kolega tutaj? co by mi ułozył pożądny trening na mase, do dyspozycji: 3 treningi po 1,5 h w tygodniu, ławka, sztanga, hantle (wszystkie potrzebne ciężary) drążek. Zależy mi na dokładnym treningu, bo sam przez rok ćwiczyłem tak O (nie dokładnie bez konkretnego zaangazowania)
Wystarczy zeby mi napisał jakie cwiczenia wykonywac aby skutecznie urosnąć tu i uwdzie. Czy też zapełnił te 4,5h odpowiednimi ćwiczeniami.
Mam 175cm wzrostu, 53 kg wagi, niecałe 15 lat (za miesąc skoncze).
Ułóżyłem już sobie diete.
Dodam jeszcze, że mam dużo siły, wyrobiłem sobie przez rok obijania sie <lol> na serie na klate biore od 38 do 44 kg, 4 serie po od 10 do 7 powturzen. Na biceps sztangielki 7kg, gryf 20kg, triceps sztangielki 5kg, gryf 20 kg.
Te skromne dane podałem żeby ułatwic temu dobremu człowiekowi - który ulozy mi trening - prace. Rosnąć i tak juz chyba niebęde, wiec co mi zależy... a jak urosne tez niebęde zły :P
(wiem ze polowa z was mnie wysmieje, ale samemu z trudem przychodzi mi ułozenie skutecznego treningu).POZDRAWIAM .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Witam.Ja Ci napewno nie ułoże treningu. Człowieku primo: wydaje mi się że jesteś jeszcze za młody "skończe niedługo 15 lat" .poczytaj sobie posty pogróbione a szczególnie ten : http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Ja mogę Ci tylko pomóc abyś ćwiczył wedle zasady :
klata + triceps
Nogi + barki
biceps + przedramie + plecy

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
zonkier, wiem ze mi nie ułozyles treningu ale duzo pomogles, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
11 przeczytanych tematow... wrrr

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening>>>do porawy

Następny temat

Wytrzymałość i masa

WHEY premium