SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca fizyczna a ćwiczenia i dieta,proszę o porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383
dzisiaj zacząłem pracę w lesie,którą będe wykonywał około miesiąca,8 godz tyranki dziennie,po powrocie z lasu bolą mnie plecy,nogi,palce...wszystko po części i nie jestem w stanie ćwiczyć,jestem na etapie fbw,w pozostałe dni robię abs 2,jestem na redukcji,czy jest sens jeszcze bardziej przeciążać mięsnie?nie mam pojęcia co robic...
problem też tyczy się diety,jem bardzo mało,pierwsze trzy posiłki to owsianka plus 2 jaja(oliwa,warzywko),drugi 3 kromki chleba razowego z szynką z indyka(oliwa,owoc),trzeci 3 kromki chleba razowego z białym serem(warzywko),przy takim żarciu nie jestem w stanie pracować ciężko 8 godz,a wiadomo ile energii się spala podczas 8-godz pracy fizycznej,proszę o jakieś porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Do pracy fizycznej się przyzwyczaisz nie tylko Ty pracujesz rękoma.
Dorzuć niezbędne kalorie, odpuść abs2 i dalej ćwicz FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383
mam nadzieję,zobaczę co będzie jutro po pracy,gdybym miał ćwiczyć dzisiaj,nie byłbym w stanie,zastanawiam się co dodać do trzech pierwszych posiłków,może banany które dostarczą energii i węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Odpusc trening na dwa tygodnie musisz sie do pracy przyzwyczaic to duzy szok dla twojego organizmu jak nigdy wczesniej ciezko nie pracowales daj mu zyc troche. Jak sie przyzwyczaisz to dawaj wiecej kalorii bialka i trenuj smialo.

No pain - No gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie planu

Następny temat

Ściąganie drążka wyciągu górnego

WHEY premium