SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

próbuja usprawiedliwiać Gołote

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
Kulisy ostatniej walki Gołoty

Lesław Samitowski, fizjoterpaeuta i przyjaciel Andrzeja Gołoty, uważa, że polski bokser nie skończy kariery. Przy okazji ujawnia także tajemnice ostatnich walk naszego pięściarza - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

"Andrzej przez cały dzień, w którym była walka z Lamonem Brewsterem o mistrzostwo świata nie widział się ze swoim trenerem Samem Colonną. Nie doczekaliśmy się na niego w domu Andrzeja, więc sami postanowiliśmy pojechać do hali United Center. O godzinie 20 byliśmy w szatni i dalej czekaliśmy na jakiekolwiek informacje. Nie wiedzieliśmy, o której ma się rozpocząć pojedynek" - powiedział Samitowski.

"Colonna był wtedy przy Tomku Adamku. Nie chcę go obwiniać za to, że nikt nie przyszedł do Andrzeja, że nikt nam nic nie powiedział, ale bezczynność trwała zbyt długo. W pewnym momencie, dosłownie pół godziny przed walką zaczęliśmy robić coś we własnym zakresie, bo przeczuwaliśmy, że pewnie niedługo trzeba będzie wyjść do ringu. Rozpoczęliśmy od masażu, który przygotował Andrzeja do rozgrzewki. W tym momencie do szatni wszedł Sam i oznajmił, że nie ma już na nic czasu, tylko musimy ubierać rękawice i wychodzić do ringu" - dodał.

"Do szatni wpadła telewizja HBO z krzykiem, że wszystko już jest przygotowane i musimy wychodzić. Andrzej prosił o chwilę potrzebną na rozgrzewkę, ale to nic nie dało. I nagle, w przejściu z korytarza na halę, gdzie panuje spora różnica temperatur i przeciąg, organizatorzy zatrzymali nas na około 15 minut. Nic z tego nie rozumiałem. Andrzej zupełnie 'wystygł'. Próbowaliśmy ratować się masażem, ale to nic nie dało" - zakończył.

Samitowski uważa, że Gołota nie skończy jeszcze kariery. Ostatnio coraz głośniej jest o tym, że może stoczyć walkę z Evanderem Holyfieldem.


Jak dla mnie to jakiś żart tak samo jak to że Gołota dostał zastrzyk przed walka z Lewisem jak i Kliczko z Brewsterem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Każdy znajdze jakąś wymówke To j est dla mnie śmieszne Gołota zawsze na początku jest spięty zawsze a nie że ostygł ehh zawsze sie coś wymyśli ale cuż tak już jest a jeśli chodzi o Gołote to już nie widze go jako mistrza wagi ciężkiej nie da rady

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Dla mnie jest śmieszne to, że ciągle wszyscy krytykują Gołotę. On jako JEDYNY polski bokser w wadze ciężkiej od wielu lat stoczył kilka walk o mistrza świata. Inni bokserzy typu Sosnowski, Bonin, Włodarczyk i wielu innych to zwykli nabijacze rankingów i walczą z cieniasami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Masz rację Xaero85 Golota dostal duzo szans walk o tytul ale jak wiadomo zadnej nie wykorzystal nie z powodu braku umiejetnosci jak twierdzi wielu "znawców boksu" sle z powodu slabej psychiki. Gdyby nie ona juz dawno bylby mistrzem Swiata.
Ale te tlumaczenia o zastrzykach i wystygnieciu sa dla mnie smieszne. Przeciez Lamon Brewster mial chyba takie same warunki.
Pozdrawiam

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gala w Hamburgu wyniki

Następny temat

Masters of Shaolin?

WHEY premium