SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powtorzenia negatywne wyciskania z 1hantlem lezac

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
witam, czy mozna robic powtorzenia negatywne na klate lezac z 1 hantla w dloni a druga reka pomagac sobie ja uniesc w gore?czy to jest bezpieczne i nie pokrzywi jakos ciala z racji ze tylko jedna strona pracuje w danym momencie? nie mam partnera a chce robic negatywy na klate i to jedyne wyjscie, teraz na sztandze na raz cisne 130 kg , a a wiec na hantle chce nalozyc ze 70 kg i robic negatywne, co o tym sadzicie jakies wzkazowki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5566
Weź ty spróbuj to zrobić. Jak będziesz miał w jednej ręce 70kg a w drugiej nic i utrzymasz się na ławce to gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..hehe z 1 hantlem,
nie widze tego zbyt ciekawie zwlaszcza przy operowaniu wiekszymi ciezarami
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
jak lubisz sproty ekstremalne to rób

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wejdz do topiku zawodnego
i zobacz co sie stalo jak podczas wyciskania 25 (!!!!!!!) kg
jedna reka puscila sztangielke

pozdrawiam

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
takie ćwiczenie nie ma sensu nie dość że jest bardzo trudne do wykonania to też negatywnie będzie wpływać na rozwój sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Miałeś chyba na myśli powtórzenia wymuszone, a nie negatywne. Myślę, że to głupi pomysł z jedną sztangielką.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczący a odżywki

Następny temat

Czy ten plan na mase jest dobry???

WHEY premium