SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

powiększona aorta serca

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2617

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
na zdjęciu rtg płuc stwierdzono powiększenie aorty, powiedziano mi w czasie badan okresowych,że to wiek55 lat, Ekg w porządku wg diagnozy lekarza internisty.W czesniej 3 miesiące byłam porazona prądem, konkretnie ręka prawa. Po 2 minutach od porazenia poczulam skurcz serca, byc moze to przczyna mojej powiekszonej aorty.Co moze byc tego przyczyną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 481 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9309
również genetyka

NO pain NO gain

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 18730 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65030
Zapytaj o to kardiologa.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trning na drazku

Następny temat

dece oma tesc

Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie Rogale Świętomarcińskie Rogale Świętomarcińskie Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie?