SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

powazne pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 491

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2027
nie wiem prubuje sie cos wiecej dowiedziec na temat polaczenia no-xplode z aminovol ale nikt konkretnych wypowiedzi mi nie udzielil wiec postanowilem pytac do skutku.Wiec jak to jest?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92660
to przez ten podpis co masz:

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2027
bo to jest glebsza mysl prztlumaczona z chinskiego dla tego niektorym ciezko zalapac

napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92660
o tak,

jest wyjątkowo głęboka

jak połączenie kreatyny z aminokwasami mniej więcej,

zwłaszcza składnia jest tu głęboka

jak w gimbusie myśl kierowcy do uczniaka z tornistrem

zdr

Zmieniony przez - miętki w dniu 2008-09-14 00:55:44

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

izotonik. tanio a dobrze;-)

Następny temat

jak odzywka po treningu ??

Rolada żyrafa Rolada żyrafa Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka  Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija? Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija?