Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 22887 razy
  • Autor

potrzebuje informacji..paczka z usa do polski

• salix
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: 7
    • LPA: 45993

Wysłano 12 grudnia 2006 20:11

zgłoś naruszenie

tak jak w temacie,ma ktos cennik takich uslug ? Ile mniej wiecej wyjdzie za pake z usa do polski o masie 15kg?
    DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
    NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
    NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 14 grudnia 2006 21:43

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Guziec42
    • Na forum: 11 lat
    • Trenuje: ok 4
    • LPA: 11140

Wysłano 14 grudnia 2006 21:43

zgłoś naruszenie
    juz odpowiadam. na ogol ceny skladaja sie 2 czynniki waga tj. placimy za lbs czyli ok. 0.5 kg. a druga sprawa to czas w jakim dana paczka ma dotrzec do celu.
    jesli wybieramy opcje 8 tygodniowa to placimy bodajze 29 centow na funt
    jesli natomiast wybieramy opcje 4 tygodniowa to cena wynosi 49 centow
    o paczkach lotniczych nie wspominam wiadomo kosztuja krocie w poprownaniu do morskich
    i tak kolege interesuje paczka o wadze ok 15 kg. czyli 30 funciakow w opcji 8 tyg daje to 10 baxow a 4 tyg 15
    sorki za styl ale jakos szybciej mi sie pisze nie uzywajac polskich liter i nie przejmojac sie interpunkcja
    rada na to taka zalej pan robaka
  • salix
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: 7
    • LPA: 45993

Wysłano 14 grudnia 2006 22:16

zgłoś naruszenie
    taka tania miala by byc przesylka...? Cos nie chce mi sie wierzyc
    DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
    NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
    NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!
  • TYSON
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 16084

Wysłano 14 grudnia 2006 23:09

zgłoś naruszenie
    tak potwierdzam byłem w wakacje w usa i wysyłałem paczke ważyła 27Funtów- ok 13kg i zapłaciłem 14$- doszła w 4czy 5tyg
    wysyłałem firma DONA czy DOMA

• Guziec42
    • Na forum: 11 lat
    • Trenuje: ok 4
    • LPA: 11140

Wysłano 15 grudnia 2006 14:15

zgłoś naruszenie
    salix wierz mi nie cyganie no fakt tak jak zauwazyles ceny nie sa wygorowane ale faktem jest ze trzeba poczekac troche na paczuche
    chociaz z tymi okresami to tez nie jest tak d konca jasne zalezy kiedy paczka zostanie zaladowana na dany kontener
    i tak raz wyslalem paczke w trybie 4 tyg. po 2 tyg. wyslalem druga w trybie 8tyg. a okazalo sie ze ta druga doszla tydzien wczesniej niz tz pierwsza nik nie wie czemu ale to akurat nie byl problem
    rada na to taka zalej pan robaka
  • kyoto1
    • Na forum: 6 lat
    • LPA: 0

Wysłano 09 maja 2008 22:06

zgłoś naruszenie
    Polecam firmy DOMA i POLAMER. Nie najtańsze ale firmy z tradycją, sprawdzone i solidne. Przesyłka dociera do Polski w ciągu 3-5 tygodni. Nigdy nie miałem problemu z tymi firmami. W razie zatrzymania przez urząd celny, agencje celne współpracujące z tymi firmami szybko załatwiają formalności. Uwaga na tanie firmy!!! Mam przykre doświadczenie z firmą wysyłkową USA-POL. Tania ale... Przesyłka dotarła do kraju po 9 tygodniach. Ponieważ została zatrzymana do oclenia zostałem telefonicznie poinformowany o tym przez pana Leszka Kuźniaka z firmy spedycyjnej BOMAR (polski USA-POL w Pruszkowie). Ten dziwny pan chciał abym napisał mu upoważnienie na jego nazwisko. Oczywiście nie zgodziłem się gdyż upoważnienie na osobę fizyczną mogłoby się zakończyć całkowita utratą przesyłki. Zażądałem dokumentów z agencji celnej. Dostałem dokumenty od agencji celnej Euro Way po 7 tygodniach i kilkunastu rozmowach telefonicznych!!!!!!!! Dokumenty odesłałem błyskawicznie, po tygodniu zadzwoniłem do agencji celnej. Przesyłka została pozytywnie odprawiona. Przelałem pieniądze na konto Euro Way za SAD i obsługę parę minut po usłyszeniu tej wspaniałej wiadomości. Teraz pozostało tylko czekać aż firma BOMAR dokończy swojego dzieła i przywiezie mi upragnioną paczuszkę...... jednak los bywa okrutny. . . Okazuje się że muszę czekać aż dotrze kolejny kontener i wtedy będą ponoć rozwożone paczki – zapewnienia Leszka Kuźniaka. Minął 9 tydzień w Polsce (18 tygodni od wysyłki w USA)przesyłki nadal nie ma a ja czekam i czekam i czekam . . .
  • Grzegorz09
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 1

Wysłano 25 listopada 2009 05:36

zgłoś naruszenie
    Firma White House Shipping wysyla paczki do Polski.
    Nie sa najtansi ale sa pewni i wysylaja z kazdego miejsca w USA.
    Maja rowiez olbrzymie znizki z DHL na paczki i dokumenty do Polski z USA i z Polski do USA.
    http://whitehouse.whs-us.com 
    uzytkownik: nadawca
    haslo: paczka
  • gr1404
    • Na forum: 2 lata
    • LPA: 3

Wysłano 03 maja 2012 08:14

zgłoś naruszenie
    Tu możesz sprawdzić koszt przesyłki z usa
  • gr1404
    • LPA: 3

Wysłano 03 maja 2012 08:24

zgłoś naruszenie
    Oni mają kilka opcji wysyłek do wyboru, od razu widzisz jaki procent paczek wchodzi w danej opcji na cło. Ponadto w KurierUS masz swoje pomieszczenie w ich magazynie w usa za darmo, wiec możesz nakupić towaru i spakować to zdalnie w jedna paczkę i wysłać wszystko w jednej paczce za niewielkie pieniądze. Ja już przez niech przesyłałem około 20 przesyłek i wszystko doszło przed czasem, możesz sprawdzić ile będą kosztowały cię zakupy w usa
  •  81.190.61.*
    Anonim

Wysłano 03 maja 2012 08:47

zgłoś naruszenie
      Kalendarz masz ?
    • plastek57
      • LPA: 37

Wysłano 03 maja 2012 11:42

zgłoś naruszenie