SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje dobrej i prostej diety prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Elo jestem tu nowy wiec witam i pozdrawiam .Mam wielki problem z przybraniem na masie stosowalem juz takie giganty jak optimum 100% gold czy serious massy wiem ze prochy to niewszystko .Do tej pory moja dietka skladala sie z weglowodanow od rana do godz. 15.00 od 15stej do wieczora staralem sie o bialko .Dieta jak widac niezbyt skomplikowana .problem w tym ze mam 3 posilki do godz.18stej ze wzgledu na prace . moja waga 84 kg silka 2 latka .Wydaje mi sie ze podchodze pod ektomorfika .Prosze o w miare dobrą i prostą dietke .

pokoj smokom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
wklej tą diete, którą stosowałeś do tej pory. prochy bez diety to rzeczywiście zły pomysł.
pozdrawiam!

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
pierwszy posilek 6.00 platki Musli
drugi posilak 10.45 zazwyczaj jogurty chlebek z szynką
trzeci posilek 13.45 owoce chlebek z szynką
czwarty posilek 18.00 obiad ziemniaki mieso sos nieraz kasza gryczana zamiast ziemniakow
piaty posilek 20.00 czesto dokanczam obiad do tego jogurty banany.ogolnie lipa wiec prosze o pomoc

pokoj smokom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
no jak patrzę na tę diete, to się nie dziwie, że masa nie szła w góre. na śniadanie dodaj jajka, może jakieś rodzynki, w jakiej ilości to wszystko to nie wiem, ponieważ nie podałeś zapotrzebowania. w 2 i 3 posiłku dodaj jakiś ryż/kasze/warzywa.
oczywiście do tego oliwa i tran, na noc daj twaróg zamiast tych jogrutów i bananów czy tam resztek obiadu.
aha i jak w pracy masz problemy z trzymaniem michy, to wtedy ewentualnie jakiś gainer czy białko
pozdrawiam!

Zmieniony przez - masaK-2 w dniu 2010-06-27 15:40:25

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oliwa pytanie ?

Następny temat

czym mozna zastapic piers z kurczaka?

Wiecej