SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posilek potreningowy - dobry ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4558
Witam, mam pytanie odnosnie posilku treningowego, a wiec odrazu po treningu pije kreatyne + dextro ( oba razem z woda 250ml ) do tego pije osobno gainera Olimp TOP MASS, mam jednak watpliwosc co do wlasciwego posilku, wiem ze ma byc ok 45min. po suplementach jednak co wlasciwie ma w nim byc ? weglowodany i bialko z tego co wyczytalem i prosze o ocene tych 2 posilkow i zaproponawaniu innych, dla urozmaicenia ;] a wiec :

1) makaron + twarog, posypane troszeczke cukrem
2) ryz + piers z kurczaka + surowka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
opcja druga zdecydowanie. Zamiast ryzu mozesz dac tez ziemniaki

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4558
a cos na zmiane ? skoro mowisz ze 1opcja jest do bani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
makaron/ryż/kasza/razowy/płatki błyskawiczne osiane z mięsem/twarogiem/chudą rybą/białkiem z odżywki/serkiem wiejskim


każdą kombinacje węgli z białkiem możesz sobie robić do tego jakiś owoc i warzywa i jest

pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
taka juz opcja zapomniana na forum a niegdys czesto polecana:
wafle ryżowe
:)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile b/ww/t w moim przypadku?

Następny temat

Pij mleko, będziesz kaleką

WHEY premium