SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

posilek po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6793
witam mam pytanie co do wegi prostych ile musze zapewnic bezposrednio po treningu waze 90 kilo pozniej oczywiscie ryz + cycki kurczaka heh zawsze stosowalem wpc po treningu ale chyba trzeba troche wegi prostych... czyli moge zmieszac wpc z jakims geinerem np.?(chodzi mi o jak najminiej tlusdzczu łapac na masie wiec jade na złożonych caly dzien) z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
to jak? chodzi mi o konkretna szybka odpowiedz czy musza byc wegle proste po trenigu czy złożone wystarcza?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10278
przydaly by sie proste, najwygodniej chyba jest zjesc banana :)
napisał(a)
Początkujący
a konkretnie jakas ilosc wegli prostych trzeba zapewnic?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
Kluczową rolę po treningu siłowym odgrywa dostępność aminokwasów, nie ma 'obowiązku' spożywania węgli prostych. Możesz śmiało po treningu spożyć regularny posiłek.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40
Nie ograniczaj się. Obiad z kurakiem i normalne jedzenie styknie. A jak się upierasz to coś eko wmłuc.
napisał(a)
Początkujący
eko?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6841
http://potreningu.pl/artykuly/1583/slodkie-nieporozumienie-czyli-weglowodany-insulina-i-kwestia-glikogenu  tutaj masz art o ww ;)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

napisał(a)
Początkujący
o dzieki wielkie o to mi chodzilo)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40
barthez1
eko?

no ekkoooo... http://eko-mlociny.pl/ 
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
po treningu moze byc ryz (wegle zlozone) bez wzgledu na to, czy to trening na mase, czy zrzucasz z pasa. operujesz tylko iloscia wegli. jesli sie boisz, ze miesien nie dostaje szybko skladnikow odzywczych (myslisz o weglach prostych) to daj bcaa lepiej, a w domu zjedz posilek (wegle zlozone i bialko z kury lub tunczyka).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzy rodzaje ryb do wyboru, jakie lepsze?

Następny temat

Jaka dieta.

Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer