SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłek w pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
witam od piatku zaczynam prace i jestem ckd czy byscie mogli dac przepis co mogę ziązc do pracy?narazie mam na mysli zółty ser,otreby pszenne,oliwa z oliwek,jajka.czy byscie mogli dac mi przepis na filet z kurczaka ,bo szczerze mowiac mam juz dosyc gotowanek filetu ,ktory juz jem bardzo długo.pzdr.dzieki z gory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
ryby, szczególnie tłuste (makrela, śledź), twaróg. Gotowany filet?? Ble Ja smażę bez panierki obtoczonego w przyprawach (do kurczaka, papryka, chili, czosnek, pieprz albo co tylko chcesz ) To samo robie z rybami, tylko inne przyprawy i nie narzekam

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
polecam pieczone zarcie ) mmmmmm pychaaa

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
dobrze do smaku dodać troche ziółek: bazylie, oregano...! Takie kotlety są mistrzowskie!!! aż zgłodniałem!
dobrze że zaraz kończe prace! bo tutaj to ewentualnie mógłbym mrożone pierożki odgrzać w czajniku elektrycznym:P

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no wiadomo - przyprawy to podstawa, niezaleznie od sposobu przygotowania jedzenia...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Do ryb polecam cytrynkę w proszku z pieprzem mmm rewelacja a pierś z kuraka osobiście przyrządzam w taki sposób że moczy się toto w kawałeczkach w oleju z paroma kroplami przyprawy "magi" następnie smaży na patelni, odsącza na ręcznikach papierowych i jazda do lodówki. Zjadam w pracy na zimno z musztardą lub sosem barbecue. Polecam bo mało kombinowania i smaczne:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta : please ocencie i poprawcie

Następny temat

KALORYCZNE CIEKAWOSTKI

WHEY premium