SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poręcze na triceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
Witam !

Przez dłuższy czas wykonywałem na triceps takie ćwiczenia: pompki w podporze, prostowanie ramion na wyciągu, wyciskanie hantli zza głowy.

Ostatnio chciałem robić pompki na poręczach ale okazył sie ciężkie

moje małe pytanko czy aby zwiekszyc sobie siłe aby moc robic te pompki na poręczach mozna je wykonywac na kazdyem treningu po kilka ruchów?? z 2-3 razy a potem jak juz sila wejdzie normalnie 1
raz w tygodniu?

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Może lepiej przed treningiem spróbować parę razy po rozgrzewce, bo po treningu mięśnie są zmęczone i raczej będzie ciężko się podciągnąć. Ale wedle uznania

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
ok thx ;*

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Jest pewna rada dla ludzi nie mogacych wykonac calej serii prawidlowych pompek.
Jesli zrobisz tylko 1-4 w pierwszej serii a pozniej juz pary brak to w kolejnych seriach rob Pompki w podporze tylem z obciazeniem, lub krzyzowke - rece na poreczach, nogi na wzniesieniu (moze byc laweczka), ladujesz ciezar na nogi i podnosisz. 3-4 tygodnie i bedziesz trzaskaj pelna serie zwyklych pompek na poreczach az milo.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 412
mam takie małe pytanko troche z innej beczki chodzi mi o ruszenie głowy bocznej tricepsa, czy znacie jakieś naprawdę skuteczne ćwiczenie ??? pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miisiek87 dobrze wchodzi we francuskim wyciskaniu do czoła... przynajmniej mi a do autora tematu to siła trica na poręczach powinna sie dosyć szybko wyrobic więc mysle ze jak bedziesz robił podczas treningu na triceps te pare powtóżeń na tych całych poręczch to powinieneś sie wyrobić i później to śmigac bez problemu. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 412
no robie to i kicha coś brutalniejszego poprosze:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Połowiczne wysickanie

ściąganie drążka wyciągu górnego podchwytem

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś brótalniejszego powiadasz?} to polecam PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA jak bedziesz miał problem jak wygląda to ćwiczenie to patrz ten link http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#t6 albo spróbuj jeszcze wyprostów na triceps na wyciągu też fajnie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
miisiek87 francuz lezac tyle ze sztangielka i chwytem MLOTKOWYM, jak dobrze wyczujesz technike to zobaczysz
francuz podchwytem tez wchodzi na boczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 412
zrobiłem sobie wczoraj gryf specjalnie tak aby złapać go w uchwycie młotkowym i sobie myślę że bende robił francuskie do czoła i powinno być masakrycznie :P i jeszcze wyprosty i dorzucę coś na wyciąg pewnie linki albo na wąsko co leprze jak myślicie???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy na amse dal 80kg+ moja fotka ale po spadkach(;

Następny temat

nieprostowanie łokci!!

WHEY premium