SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pooooooooomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
witam

jestem na cyklu deca+enan+meta...
przedwczoraj polecial 3 strzal dopiero, lacze dece i enana w jednej strzykawce...jak wiadomo jeszcze sie srodki nie rozbujaly, wiec nie ma mowy ze to od nich...jest to moj 4 cykl, wczesniej byla meta, meta, prop + meta.

jak wiadomo przed kazdym cyklem, pierw czytam, czytam i czytam na temat cyklu, efektow, skutkow ubocznych itd...

i wlasnie zwrocilem uwage na gino, mam troszke fatu na ciele, nie duzo ale troche jest...kilka dni temu zaczalem ogladac sutki, dotykac, macac itd...

pod lewym sutkiem wyczulem guzek wielkosci "zielonego groszka" tak plus/minus tej wielkosci...sprawdzam go regularnie i nie powieksza sie...nie swedzi, nie piecze...troszke boli jak mocniej przytkne palec do sutka...

czy to gino? mam nolvadex i zastanawiam sie czy zaczac brac? jak tak, to podajcie dawki, czy robic jakis front czy nie i potem jak brac...?

czy na pewno nie bedzie mi sie klocic ten tamoxifen z srodkiami ktore aktualnie biore...jak podkreslilem nie poieksza sie, nie swedzi itd...

troszke boli jak dotke palcem i zaczne macac...
ostatnio ktos mi powiedzial, ze mam filmy na tym tle i ze boli bo co chwile dotykam i draznie to miejsce...

pozdrawiam i prosze o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nolva/tamox pare dni po 40mg potem stala dawka 20 jak nie przejdzie ja bym odstawil deke i mete

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-05 17:15:38

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
kiedy brac?
rano, wieczorem?

po jedzeniu czy na pusty zoladek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 917 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8945
przed snem

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-05 17:37:29

biegac -skakac- latac- plywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jojo18

j/w przed snem

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 395
jak szybko zaczyna dzialac tamoxifen?
mam paczke w domu, z tego co pamietam to jest w niej 20 tabletek po 20mg jedna sztuka, wiec starczy mi powiedzmy na pierwsze 5 dni po 40mg i potem na 10 dni po 20mg...

mam juz za wczasu dokupowac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
No raczej.
Jak odpuścisz znów wyskoczy pewnie.
Nolv masz pewnie 30tbl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
A ja mam pytanie Skonczylem cylk 2 miesiace temu. Po czym odblokowywałem się "ANABOLIC XTREME ADVANCED PCT HARDCORE ACCELERATOR" przez miesiac zjadlem puszeczke. Ale pojawilo sie ostatnio male gino i bola mnie sutki jak dotykam. Zamówiłem nolvadex ale bedzie w ciagu 2-3ech tygodni. Czy to jeszcze coś pomoże bo to bedzie juz prawie 3 miesiace po cyklu i 2 miesiace po tym niby "PCT ANABOLIC"? i jak długo brac do skutku ? Niby pisze ze to można brac długo. A mozna jakos jeszcze moze wspomuc ten nolvadex moze jakies witaminy moze cos z naturalncy srowdków zanim przyjdzie nolvadex ?chciałbym sie tego pozbyc jak najszybciej bo juz niedlugo bym chciał zacząc kolejny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie odświeżaj tematów wystarczy że w jednym z postów zadałeś to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
nie panikuj z tym gino. nolva pod reka. takie sa skutki uboczne saa i ma je bardzo duzo ludzi. albo wytniesz co jest najlepszym rozwiazaniem albo bedziesz jechal cykle i zbijal estrogen i nic sie zlego nie stanie. gino jest i tyle. ja tez mam male w 1 sucie. jak sie powiekszy sprobuje wyciac. jak mam placic za ari stoilestamzeta i ladowac w siebie wiecej chemii czy to ari czy nolva to trzeba noza, chirurha i tyle. jednorazowy ale najpewniejszy koszt. ogolnie nie panikuj. nie pozwol tylko, zeby roslo jesli nie myslisz o operacji. ale tez nie mozesz zbijac estrogenu do zera bo nie zanotujes wzrsotow masy. takie wlasnie bledne kolo.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak RAZAK meta na dzisiaj?

Następny temat

na mase

WHEY premium