SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pompki brak dalszych efektów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3132

Formularz - Proszę o pomoc

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4425
Próbuje od jakiegoś czasu robić pompki sposobem :"100 pompki" ale mam problem teraz jestem w zakresie 30-35 pompek czyli zgodnie z zaleceniami mniej więcej 4 serie po 17 pompek z przerwami 1,5 minuty i 5 seria maksymalna ilość z tym że u mnie to tak wygląda, że przy 4 serii już nie jestem w stanie zrobić te 17 tylko ok 15 oczywiście zachowując ten czas przyjęty na przerwę więc nie wiem czy robić większe przerwy niż zalecają czy o coś innego chodzi.!?
Dodam jeszcze, że za każdym razem po pompkach trzęsą mi się ręce tak do 20min myślałem, że to mi przejdzie z czasem ale tylko trochę ustąpiło.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 467 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4368
A jaki masz cel pilowania tylu powtórzeń w tych pompkach ?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4425
Zwiększyć wydolność i trochę siłę rąk.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wyrzuć tą serię ostatnią co robisz Max pompek i rób sobie coś takiego tylko raz na powiedzmy 2 tyg Ale bez innych serii po prostu rozgrzewasz się i robisz max pompek zobaczysz wtedy o ile zwiekszyles ilość.

Jak nie dajesz rady wykonać dnia z tego programu to powtórz go na następnym treningu lub zrób wcześniejszy z mniejszą ilością powtórzeń i powoli siła wzrośnie i będziesz dawał radę to przechodź do następnych dni. Nie trenuj codziennie.

Od siebie na wydolność i siłę rąk polecam bieganie i podciaganie na drążku
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 17 lat Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 176
Ten program jest do dupy co z tego że będziesz umiał te 100 pompek jak np na pompkach na porączach nie zrobisz wiecej niż 10 dla mnie to żenada . Ćwiczy się wszystko podciagnięcia , brzuch itd a nie same pomki nie zbudujesz sily od samych pompek tylko zmarnujesz swoj czas , a po za tym te 100 pompek bądzmy szczerzy nie jest jakies spektakularne cwiczenie sprobój coś z drązkiem takżę . Staraj sie w pozniejszym czasie zrobić muscule upa to dopiero jest coś a nie jakies 100 pompek . Ciekawe czy jest taka osoba ktora cwiczy same pompki i wykona muscule upa wątpie w to bo ma slabe barki do tego musisz dokladac troche ciezaru corac wiecej liczy się JAKOŚĆ A NIE JLOŚĆ .
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 44509 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Szczerze to wolałbym już robić podciągania na drążku. Dużo fajniejsze, ogólnorozwojowe ćwiczenie...

Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-10-25 18:56:57
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Myślałem jeszcze o hantlach może to jest lepsze rozwiązanie.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3052 Napisanych postów 40883 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314087
Samymi pompkami za wiele nie zdziałasz. Może warto jednak wybrać się na siłownię ? Albo dokup trochę sprzętu. Hantle, sztangę.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Żadne hantelki i inne duperele nie zastąpią Ci tak świetnego ćwiczenia jakim jest pociągami na drążku, no chyba że masz dostęp do Full wyposażonej siłowni Ale i na siłowniach dużo osób robi kilka serii na drążku. Oczywiście hantelki będą urozmaiceniem Ale ogarnij coś do podciagania bo to bardzo ważne.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No na siłowni nie mam możliwości ćwiczyć tylko w domu dlatego pytam co będzie najbardziej najrozsądniejsze , bo pompki mimo że zwiększyłem ilość o 100 procent to nic poza tym nie dało.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7129 Napisanych postów 104584 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1139535
100 pompek nikomu nie jest potrzebne, olej te plany, lepiej dołóż obciążenie na plecy i rób takie pompki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy do oceny