SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
witam:) Mam pytanie czy robienie pompek da jakies efekty czy mozna je traktowac tylko jako na rozgrzewke przed treningem??z góry dzieki za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
no jak np bedziesz codziennie cwiczyl pompkami to bedziesz robil coraz wiecej z czasem... po prostu bedziesz mial wiecej sily i zrobisz wiecej powt.

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
Pompki to bardzo dobre ćwiczenie, ma ono kluczowe znaczenie gdy nie dysponujesz sprzętem. Pompki możesz traktować jako rozgrzewkę jak i ćwiczenie; w zależności od stażu i rodzaju pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Aha :) a na początek dobrze by było 6 serii po 10 powtórzen??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2299
Pompki są swietne na początek. Ręce szeroko ładnie dają po klacie rece na szerokosci barków a palce wskazjujące wraz z kcukami tworzą trojkąt - ładnie troceps dostaje :D

Ciągle mi mało i mało :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2299
Między "klacie" a "ręce" zapomniałem srednika :P

Ciągle mi mało i mało :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
A właśnie tez mam pytanie:D
Jak robię około 200 pompek w kilu seriach (nogi u góry, płasko i nogi na dole, ale ręce u góry) to z biegiem czasu dam mi to coś na wygląd? Na siłce ćwiczę ok 2 lat,ale klatka i bic to moja zmora :( Pozdro!

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 214
Tzn. ćwiczę je, ale słabo mi wchodzą :(

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
co trenning ten na którym robisz pompki dodawaj zawsze jedną pompke do pieca a efekty jako takie bedą.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
Pompki w takich ilościach dobre na rzeźbe są - tzn samo świczenie super, ale jak ma rosnąć, to obciążenia trzeba dodać! (domowe warunki - plecak + coś w środku)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Volcanodon / BLOG - biceps żuka, brzuch borsuka - foty:64-67 /rfl:80

Następny temat

MAsa czy rzeźba?

WHEY premium