SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie mi ustalic plan treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2856
HEJ! ostatnio zauwazylem ze moja figura nie jest najlepsza i postanowilem to zmienic, robie pompki, sklony cwicze na hantlach (12 kg) ale nie mam ustalonego zadnego planu treningów. mam 16 lat, 172 cm wzrostu,72 kg wagi, 32 cm biceps, 82 pas, 93 klatka. nie mam mozliwosci cwiczyc na silce wiec prosze was o pomoc mi w ustaleniu jakiegos odpowiedniego treningu domowego, ktory bylby ukierunkowany na rzeżbe, szczegolnie klatki i brzucha.
z gory dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
Jeśli chcesz rzeźby to potrzebujesz treningu z ćwiczeniami izolowanymi oraz ujemną dietą.

Gotowych treningów jest na tym forum multum. Poszukaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
canert co Ty pier.dolisz? ze niby nie zrzuci fatu bez cwiczen izolowanych?

do autora: ogolne zalozenia to aeroby, moga byc przykladowo 4 razy w tygodniu po godzinie, aeroby to jazda rowerem, plywanie, bieganie, ruchanie itp. Do tego dieta niskoweglowodanowa przy czym wysokobialkowa i z ujemnym bilansem kalorycznym. Na temat ulozenia takiej diety dowiesz sie wszystkiego w dziale odzywianie. Co wiecej powiem Ci ze jedzac rozsadnie tj. bez zadnych slodyczy fast foodow i starajac sie jesc jak najmniej przetworzone produkty prawie na pewno zrzucisz fat. Co do brzucha nadal by sie taki plan treningowy jak ABS II, wpisz w wyszukiwarce ta nazwe i Ci znajdzie co trzeba. Co do klaty mysle nic innego jak pompki.. przykladowo 3 razy w tygodniu robisz 3 serie pompek w kazdej na max do upadku miesniowego czyli az nie dasz rady, robisz przerwe 1 min i znowu jedziesz max i tak 3 serie. Podciaganie na drazku to samo 3x/tydz. po 3 serie na max. Co mozesz zrobic tym hantelkiem poszukaj na www.kulturystyka.pl/atlas i rob przykladowo wioslowanie w opadzie itp bica oczywiscie tez da rade hantlem, ale to zapewne wiesz:)

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
Fat zrzuci ćwiczeniami aerobowymi ale trening siłowy powinien składać się z ćwiczeń izolowanych i właśnie takie ćwiczenia kształtują mięsień, powiększają izolację partii oraz zmniejszają dysproprcje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
widzisz ja znam gosci ktorzy silowni na oczy nie widzieli a rzezbe maja, partie wyizolowane ladnie, kable itp.. przykladowo kolege mam swietnie zbudowanego ktory cwiczy 5 lat tradycyjne kung-fu i jego trening polega jedynie na pompkach brzuszkach przysiadach ******lkach tego typu.. ale fakt masz racje, z pewnoscia lepsze jest cwiczenie na ciezarach, tyle ze mozna to osiagnac tez bez nich, oczywiscie bez jakiejs fenomenalnej masy.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
Przy ćwiczeniach domowych to ilośc powtórzeń i serii jest większa niż w siłowni (w ćwiczeniach na wolnych ciężarach) a to także ma znaczenie i jest elementem w treningu na rzeżbe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nie wiem czy zauwazyliscie ale chloak cwiczy w domu jak moze robic rzezbe z miesni wycwiczonych w domu w spsob tkai jak opisal..zeby rzezbic to trzeba miec co

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
chlopak pyta to mu odpowiadam jakie sa mozliwosci, chce sie rzezbic to mu mowie.. ***ac to ze nie ma 50 w lapie.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
No fajnie ale to troche niedziewidzia przysluga chlopaka. Wedlug mnie chlopak troche zatluszczony sadzi ze jak zrobi rzezbe to bedzie lepsza sylwetka wiec sie pyta.A prawda jest taka ze najpierw trzeba miec niezla mase zanim sie rzezbic bedzie a masy nie zrobi sie w domu tykjko hantlami. Jak chcesz zrobic ogolnie lepsza figore porpawic ja troche zrob sobie act ale w domu nie dasz rady

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
no fakt Twoja porada wiecej mu dala, zrob act ale nie dasz rady;] je.bac z reszta ten temat, on i tak juz tu nie zaglada zapewne a ta dyskusja niczego nie wnosi.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no wiesz nic nie dala mu ale rzezbienie czegos czego nie ma tez by nic nie dalko, znasz powiedzenie jesli cos nie przynosi rezultatu lepiej sie polozyc i pospac? nie? bo ja to wymyslilem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

prosba o ulozenie treningu

WHEY premium