SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Witam
sprawa wygalda tak. przygotowuje sie do zawodow w wyciaskaniu, odbeda sie one na przelomie marca i kwietnia. Pojawil sie problem prawdopodobnie ze sciegnem (jeszcze nie ma tragicznie) i pewnie w miare wzrastania obciazen nie bedzie lepiej

polecacie tu na forum kolagen, czy jesli przerwe treinng lub zredukuje obciazenia przez miesiac biorac kolagen to jest szansa ze przejdzie? Czy po wznowieniu treningow kontuzja powroci?

Na pewno wielu z was mialo podobny problem, ciekaw jestem waszysch opinii, czy wam przechodzily wasze urazy na stale? czy potem wracaly? jak dlugo braliscie kolagen a jak dlugo nie cwiczyliscie?

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Witamina e, z kolagenu zakup hydrolizat Nutrenda o nazwie gelart.
Nie galaretki.
Odpusć treningi, na ile mozesz.
Skonsultuj się z lekarzem sportowym, nie internistą.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Sprobuj z tym kolagenem i moze odpuscic sobei kilka treningow

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
rozgrzewka
mozesz zrobic lekką regeneracje
kalogen
glukozamina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
siemie lniane 30g dziennie + tran 15g dziennie + glukozamina 1500mg dziennie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
nie ukrywam ze to ma dla mnie ogromne znaczenie

czy organizm wytrzyma jesli po powiedzmy okresie 3-4 tyg wznowie ciezkie treningi? jak sadzicie tak z wlasnego doswiadczenia badz kolegow?

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4049
idz na rehabilitacje, kilka zabiegow laserem i polem elektromagnetycznym i ci przejdzie

Raj dla prawdziwych miotaczy www.miotacze.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
ale co konkretnie jest nie tak? bo nic nie napisales wlasciwie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
najprawdopodobniej daje mi sie we znaki sciegno ktore biegnie (na anatomii sie dokladnie nie znam wiec moze mowie zle) gdzies od klatki przez pachę/bark az do reki od wewn strony miedzy bic i tric (tam wlasnie je czuje kiedy opuszczam sztangę do klatki) + boli mnie bark z 2 strony ale to akurat wiem ze minie

Nie jest to jakis okrutny ból, ale wiem ze im bede zwiekszal ciezar, tym sie nasili no i nie ułatiwa on wykonywania cwiczenia

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
noo niestety mam to samo, po zwichnieciu barku..
tutaj raczej glukozamina nie pomoze.. jedz tak jak pisalem duzo siemienia lnianego, do tego rob sobie galaretki (zelatynowe) i kup tran i bierz 15g dziennie.. do tego zrezygnuj z twarogu na kilka dni przed zawodami, mozesz zarzucic jakis koks - test/deca/eq ew. meta - bole ustapia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
a najlepiej to idz na jakies naswietlania + kriokomora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
jesli moge spytac to co daje w mojej sytuacji tran i te siemie lniane?

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo bez dodatkow

Następny temat

kreta i tauryna

WHEY premium