SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 183
jakie są skutki uboczne po testosteronie? zamierzam się troche pokuć ale jeszcze nie wiem dokładnie czym może coś polecicie. koleś proponował mi omke z metką jakie były by tego skutki. Mocno by mnie roz***ało?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Parodia . Weź się za jedzenie a nie za metę i ome . Bo jak tu dalej będziesz robił jaja to skończysz tak że bedziesz bił ome w kut*** i wciągał metę nosem ha ha ha .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta roz***ie Cie na maxa

Doda Ci pewnosci siebie. Zacznie Ci sie wydawac ze jestes kozak i zaczniesz pajacowac na miescie az do momentu jak dostaniesz na leb od pierwszego lepszegi i zejdziesz spowrotem na normalny poziom

Poczytaj podwieszone tematy tam masz opisane dzialanie srodkow i skutki uboczne jakie ida w parze z ich stosowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To żeś założył temat rozj**** cię tak że cię nie poskładają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Załóż jeszcze 50 takich tematow,Patrze na twoj profil,jestes zwykły szczawik a juz 2 cykle za soba masz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Belko 10 ze skasowanego posta dowiedziałem się ze jesteś już po dwóch cyklach !! Proszę opisz je i podaj co brałeś i jakie miałeś rezultaty po !! Napisz też kiedy to było i wymiary sprzed i po cyklu .Jesteśmy ciekawi ?? Mocno Cię rozerwało ?? Jak masz wklej fotki sprzed i po ! Spraw bym spadł z krzesła i dostał zapalenia płuc w czasie lotu .Liczę na Ciebie jeśli to zrobisz zyskasz szacunek na forum.

Zmieniony przez - Ziemny w dniu 2008-09-29 17:03:18

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
zawsze mozna poprawic sobie humor w tym dziale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie szczawik tylko Spik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekamy na fotki z niecierpliwością . Potem się je wrzuci na Twoją Chwile Prawdy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
U mnie sie mowi szczawik Albo ********laj na szczaw

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-09-29 17:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Belko wystawiłeś nas !! Nie pokazuj się bez fotek !!

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co z tymi fotami ? Bronzerem się smarujesz czy co ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

da sie cos z tym zrobic ?

Następny temat

korekta cyklu

WHEY premium