SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
potrzebuje pomocy w doborze planu treningowego, kilka dni temu wszedłem w posiadanie ławeczki z wyciągiem, rozpietkami i modlitewnikiem oraz ławeczkę skośną/prosta do brzuszków. Jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o ćwiczenia siłowe, nie mam pojęcia co i ile mam podnosić (nawet nie mam jeszcze ciężarów ) oraz ile powtórzeń/serii wykonywać, rzeźba king konga nie jest moim celem, w/w sprzęt kupiłem aby po prostu systematycznie ćwiczyć dla sprawności fizycznej i nie mam zamiaru się katować. Na siłowni w całym moim życiu bylem nie cale 2 miesiące. Dodam ze chodziłem do szkoły sportowej (duzo biegania,plywania, jestem rozciagniety i ogolnie wysportowany) przed wakacjami postanowiłem zrobić a6w i zacząć biegać - spadło mi 6 kg przez około 2 miesiące a nawet nie miałem zamiaru się odchudzać, nie stosowałem żadnej diety. Licze na pomoc i z góry dziękuje :)


%BF - Procent tkanki tłuszczowej [Body Fat Percentage]:

Deurenberga formuła 1: 11.8 %
Deurenberga formuła 2: 9.85 %
Leon: 10.49 %
Knapik [tylko dla mężczyzn]: 11.82 %
Gallager: 9.94 %
Jackson-Pollock: 8.35 %
Heritage study: 11.17 %
Średnia: 10.49 %

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 63

Wzrost: 178

Cel treningowy: sprawność fizyczna

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: biegam, pływam

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka - wyciąg,rozpietki, ławeczka skośna/prosta do brzuszków, hantle, drążek w drzwiach.


Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Zmieniony przez - bananaya w dniu 2008-07-29 02:01:12

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
poczytaj forum zwłaszcza podwieszone posty, ułóz plan, zastanów sie czy naparawde chcesz zaczac cwiczyc, jesli tak to nabierz ochoty na "katowanie sie", nastepnie wrzuc plan my sprawdzimy...

pózniej juz tylko ułozysz sobie diete (ale to w osobnym dziale) i...

...JAZDA NA TRENING

p.s. zachowaj kolejnosc

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
podobne do ciebie mam proporcje bananaya i tyle samo lat tez biegam, a na dodatek gram w noge tyle ze nie umiem plywac za dobrze ale plan na muskuly sobie znalazlem

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
Matrix89 gdybym umiał to wszystko zrobić to bym nawet nie zakładał tego tematu chęci do ćwiczeń także są. plan ćwiczeń postaram się ułożyć na dniach i dać do sprawdzenia jeszcze moje pytanie, jak ćwiczyć ? :

poniedziałek : pakowanie
wtorek : bieg
środa: pakowanie
czwartek : odpoczynek
piątek : pakowanie
sobota : bieg
niedziela : pakowanie

czy to nie za czesto ? za malo areobow ? kiedy mam robic brzuch ? i jakie cwiczenia na laweczce skosnej ?

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
to zalezy jaka chcesz osiagnac sylwetke ciala banayaya

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
RAPitER widzisz mojego avatara ?

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
rece troche zaslaniaja

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje FBW

Następny temat

Split po FBW??

WHEY premium